Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1111: Güneşin Kalkanı

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 111 58.7%
  • Orta

Kullanılan: 47 24.9%
  • Kötü

Kullanılan: 31 16.4%

• Kullanılan toplam oy
    189
Adam Zoro'yla Ryuma'yı bağlamadı buluşturmadı Wano'da, Yamato'yu buluşturup bir de bunu gösterecek mi Oda'ya güven olmaz ama hiç sanmıyorum.
Normalde tilki keşiş zoroyu görünce şaşıracakmış ama koymamış. Bence kel adam ile bağlayacak konuya veya joyboyun geçmişini gösterirken bağlayacak. Zoro kendi geçmişini bilmeyecek ryumanın torunu olduğunu belki bilmeyecek ama biz bileceğiz. Tıpkı şuanki luffynin joyboy olduğunu bilmemesi gibi bir durum zoro da için de geçerli. 2sinin de hikaye paralel ilerliyor.

Luffy:
Joyboy olduğunu ve Nika'ya dair bir şey bilmiyor.

Zoro:
Ryuma'nın torunu olduğunu bilmiyor.

Hepimizin bilmediği ama tahmin ettiği:
Ryuma, Joyboy'un tayfasında sağ koldu. Zaten Ryuma gibi bir manyağı da ancak Nika gibi saçma sapan bir meyve ancak durdurabilir.

Imudan ceza yese ve sonsuz sürgüne gönderilse nasıl kendi isteğiyle bu cezayı bırakacak. Ihtimali bile yok bana kalırsa, saçmalık.
Arkadaşın teorisini bende üretmiştim ama evet wano şogunu ile bağını atlamışım. Muhtemelen bu zunesha da kadimler gibi yok edilemiyordu o yüzden ceza olarak bir şekilde file dönüştürüldü. Bence cezası file dönüşmek ama başka bir nedenden dolayı kendisi sabit durmayıp sürekli yürüyor. Belki de arıyor. Joyboyu hissedeceği yerleri arıyor. Cezasını kendi isteğiyle bırakamaz ama eğer file dönüştürüldüyse muhtemelen şeytan meyvesi yeteneğiyle oldu ve bunu im gibi biri yaptı. O yüzden im in bilincini kaybetmesini sağlarsa morianınki gibi bazı meyvelerde olduğu gibi eski haline dönebilir. Bu kısım çok sallama olacak ama belki hazır dev gibi olmuşken im e bir tane çakayım, belki ölür bayılırsa normale dönerim diye bile dolaşıyor olabilir. IM de o yüzden yüzeyden bu kadar yüksekte, bir kalenin içindeki bir odada yaşıyordur falan haha.
Momo dan niye emir alıyor acaba benim en çok merak ettiğim kısım o
Belki o dönem wano şogunu yada ihanet eden bir hizmetkârdır. Özür mahiyetinde doğru emirleri yerine getirmek için bekliyordur. Açıkçası hikayedeki öneminden dolayı hizmetçi olmasına yakın değilim ama neden olmasın. Şogun da robot mudur?

bu serinin en sevdiğim yanı farklı noktaları birbirine birleştirerek teorilerle Lego gibi oynamaya imkan sağlaması. Odanın yaratıcılığı azaldı, artık çok tahmin edilebilir ve tekrara oturttu ama en azında bu şekilde kendimizi eğlendirebiliyoruz. Güzel teorileri okuması da eğlenceli.

Saldırıya eklemek için illa salmak gerekmiyor. Shanks burada bana hem salmış hem eklemiş gibi geldi. Zoro da ilk yüklerken öyle yaptı ama o bilincinde değildi. Enma'nın çektiği hakiyi izin verdi sonuçta hem saldırısına eklendi hem dışarı saldı. Zoro ne yaptığını bilmiyordu bile.
Adam kendi kendine h.haki aktarmayı öğrendi be , luffy ryou kullansın diye 2 yıl bekledik , o bile kurtarmadı g5 verdiler herife.

Yamato'nun tayfaya katılmama sebebi tamamen Egghead'deki kıyafet tarzından dolayı diye düşünüyorum. Hazır değiliz böyle bir sahneye.
Sanji de hazır değildi.

Normalde tilki keşiş zoroyu görünce şaşıracakmış ama koymamış. Bence kel adam ile bağlayacak konuya veya joyboyun geçmişini gösterirken bağlayacak. Zoro kendi geçmişini bilmeyecek ryumanın torunu olduğunu belki bilmeyecek ama biz bileceğiz. Tıpkı şuanki luffynin joyboy olduğunu bilmemesi gibi bir durum zoro da için de geçerli. 2sinin de hikaye paralel ilerliyor.

Luffy:
Joyboy olduğunu ve Nika'ya dair bir şey bilmiyor.

Zoro:
Ryuma'nın torunu olduğunu bilmiyor.

Hepimizin bilmediği ama tahmin ettiği:
Ryuma, Joyboy'un tayfasında sağ koldu. Zaten Ryuma gibi bir manyağı da ancak Nika gibi saçma sapan bir meyve ancak durdurabilir.
Zoro, Ryuma'nın torunu falan değil çok uzaktan kan bağı var sadece. Soyu kadınlı erkekli devam ettirirsen Wano'nun hepsi Ryuma'nın torunu olur zaten.

Tip genlerle alakalı zaten adamın kan bağı da var. Haliyle benzeyebilir Cengiz Han'la kan bağı olan da bir dünya insan yaşıyor bazıları da benziyordur, gidip Moğolistana hak talep etsinler xD
Bu onları cengizin soyundan yapar o zaman. Arkadaş ne saçmalıyon.:D

Adamların kılıç stili bile mirasla geçmiş.:D Kan bağı varsa soyundan işte. Neyi zorluyon?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık