Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1108: Tüm Dünyanın Dikkatine!

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 124 69.3%
  • Orta

Kullanılan: 39 21.8%
  • Kötü

Kullanılan: 16 8.9%

• Kullanılan toplam oy
    179
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Nika'ya söz söyleyince atalarına laf gelmiş gibi ses çıkartanlar ağlama falan diyor gülüyorum.

@Lucky Luke engellenecek bir karaktere dönüyorsun beni buna zorlama.

Nika'ya söz söyleyince atalarına laf gelmiş gibi ses çıkartanlar ağlama falan diyor gülüyorum.

@Lucky Luke engellenecek bir karaktere dönüyorsun beni buna zorlama.
Aga bizi darlamak için her defasında aynı yorumları yapıyonuz. İstediğin yorumu yapmakta özgürsün tabi de 1 yıldır aynı yorumlar yani. Luffy her g5 ile bir şey yaptığında aynı muhabbetler dönüyor. Tamam birbirimizi trollüyoruz da kaçtı ayarı.

Adam akıllı artık bir şey tartışamıyoruz sizle. Bir şey tartışıcağız abı g5 bug mug diyonuz. Geçen sana Kizaru da niye kalbim at at güm ile kalkamadı dedim cevap veremedin.

@Montana @Mewtwo arkadaşlar da aynı yorumları yapıyor ama aynı zamanda Kizaru yendi demesini, Luffy'i yemek yiyerek ayağa kalkacak duruma getirdi diye de yorum atıyorlar. Ne oldu hani G5'e? Anlayacağınızın artık ciddi tartışacak zemin kalmadı.

Luffy dua edin şu ikiliye karşı yenilmesin. Hani G5 bu WB ve Roger'ı bir alır ya.

Aga bizi darlamak için her defasında aynı yorumları yapıyonuz. İstediğin yorumu yapmakta özgürsün tabi de 1 yıldır aynı yorumlar yani. Luffy her g5 ile bir şey yaptığında aynı muhabbetler dönüyor. Tamam birbirimizi trollüyoruz da kaçtı ayarı.

Adam akıllı artık bir şey tartışamıyoruz sizle. Bir şey tartışıcağız abı g5 bug mug diyonuz. Geçen sana Kizaru da niye kalbim at at güm ile kalkamadı dedim cevap veremedin.

@Montana @Mewtwo arkadaşlar da aynı yorumları yapıyor ama aynı zamanda Kizaru yendi demesini, Luffy'i yemek yiyerek ayağa kalkacak duruma getirdi diye de yorum atıyorlar. Ne oldu hani G5'e? Anlayacağınızın artık ciddi tartışacak zemin kalmadı.

Luffy dua edin şu ikiliye karşı yenilmesin. Hani G5 bu WB ve Roger'ı bir alır ya.
Aradaki farkı gerçekten anlamıyor musun.
X karaktere laf gelince, falanca üyeler ağlıyor mu tepkisi olacak ? Hem de bu kadar aşırı direkt.
Her bölüm Nika var bu bölüm 2 tane yonkou denecek karakterin kafasını tutup bir birine tokuşturuyor gücü ne kadar kırık diye yorum atıyoruz. Aksi bir şey varsa söylesin insanlar.
Bu kadar büyük güç gösteren hangi karakter var iki tane amirale şu muameleyi yapan.

Siz karakter gömmek yerine direkt üyelere geçirme derdindesiniz ben de yazıyorum arada lütfü fanları buna karizma der mi diye ama tutup iki yorumda bir lütfü fanları ağlıyor vesaire yazmıyorum.

x karaktere laf gelince karşılığı olarak direkt üyelere geçirmeniz de ayrıca kimin ağladığını gösteriyor bize. Karakter gömün üyeleri genel olarak gömmek yerine Zoro gömdünüz de gelip size laf mı ediyoruz.

Her bölüm nika ile ilgili olunca aşırıya kaçmış gibi görünebilir bu bölüm bazında konuşursak da nika sözü fazla geçmedi o konuda haklısın ama sadece bu bölüm. Diğer bölümlerde de aynı şeyi yapıyordun 56555 kere nika son god yazmasına rağmen bölümde.

Teach'e yapılan yatırım büyük. Antik silahları da bence bir şekilde ele geçerek. Shiaroshi değil fakat bana göre Wano'dakini alacak. Teach bu yüzden şu an Im ile birlikte en büyük rakip Luffy'e.
bence BAA daha kolay. zaten savunacak güçlü biri yok jinbe hariç. devon adadayken iki dakika luffy de kopyalar. zaten luffy ile bb nin adada buluşma şansları yok. olay olduktan sonra anca haberde duyarlarsa yola çıkarlar o zaman da yetişemezler zaten. devon ve bb luffy kılığında yakarlar adayı. wano çok daha zor olur. bir sürü samuray + yamato + momo. önce kolay olanı alır bb gibi akıllı adam.

Demek ki o şapka Luffy'e ait. Nika'ya ait değil. Nika kendisinin olmayan şapkayı büyütemiyor demek ki. Ya da Luffy'ye saygı duyuyor, şapkasına dokunmuyor. Acaba meyve ruhu(Nika ile Luffy ruhu ne zaman birleşecek?) Şanka Zoro bu Nika formunu düzgün hiç gördü mü???
Belki Zoro bu formu görmesin diye Zoro'yu hep Nika'dan uzaklaştırıyor. Zoro Ruhlar alemiyle bilgisi var diye diyorım.Wano savaşında Zoro Nika'yı görmemişti. Zoro hep baygındı.
Zoro görse kaptanına olan saygısı kalmıycak o yüzden oda karşılaştırmıyor :ehe:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık