Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1095: Ölü Olmanın Daha İyi Olduğu Bir Dünya

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 163 77.6%
  • Orta

Kullanılan: 25 11.9%
  • Kötü

Kullanılan: 22 10.5%

• Kullanılan toplam oy
    210
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Fb den sonra bir bölümün son paneli olarak denizcilerin tayfayı mermi yağmuruna tutması, ertesi bölümün Luffy nin herkese lastik özelliği kazandırarak hayatlarını kurtarması gibi olayları kesin görürüz gözüyle bakıyorum. Bilemiyorum başka nasıl kurtulunur adadan. Satürn ün aradan çıkmasını tabiki olası bulmuyorum bu arada. Güzel bölüm.

Fb den sonra bir bölümün son paneli olarak denizcilerin tayfayı mermi yağmuruna tutması, ertesi bölümün Luffy nin herkese lastik özelliği kazandırarak hayatlarını kurtarması gibi olayları kesin görürüz gözüyle bakıyorum. Bilemiyorum başka nasıl kurtulunur adadan. Satürn ün aradan çıkmasını tabiki olası bulmuyorum bu arada. Güzel bölüm.
Naruto'nun babasıyla el ele verip Kyuubi birleşimiyle insanları kurtarmasını hatırlattı. :D

Shaka Dragona öleceğim yakın zamanda dedi . Sonra Dragon ve Vegapunk flashbacki verildi .

Şu an en uygun senaryo Dragonun buraya gelip Satürn’ü yakalaması veya öldürmesi olacak . Kuma da gelecek ve davul seslerini duyup Nikaya şahitlik edecek .

Babası Kuma'ya Nika'nın gelip onu kurtaracağı cümlesi gerçekleşmeden Kuma ölmez. Vallahi duygusal bir hâl aldım şu fb gösterildiğinden beri. One piece filan umrumda değil. Her şeyi tek parça yapmasınlar. Bu kutsalları parçalara ayırsınlar bana yeter.

Merak etme Kuma zaten gelecek . Satürn ve Kizaru yu bir şekilde paketleyip dünyanın bir ucuna yollayabileyecek yeteneği var.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık