Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1032: Oden’in Sevgili Kılıcı

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    190
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zoro ne sorduysa ona cevap vermiş.Zoro Kaido diyor mu ben görmedim.Adamın ne sorduğu ve ne cevap aldığı açık.Gerisi yorumlamaya kalmış.
Zorocular yardırıyor en serti diye Dinazorlardan ejderlerden üstün diye bende on binaen yazdım. Yoksa var tabiki bir özelliği ama yine de en sert adamdır demek olmuyor. Hee bu arada belkide öylede olabilir heif harbiden Kaidodan serttir ama şuan onu söyleyemeyiz.

Zorocular yardırıyor en serti diye Dinazorlardan ejderlerden üstün diye bende on binaen yazdım. Yoksa var tabiki bir özelliği ama yine de en sert adamdır demek olmuyor. Hee bu arada belkide öylede olabilir heif harbiden Kaidodan serttir ama şuan onu söyleyemeyiz.
Ejder ile Kaido bir değil zaten.Şu an Momo o meyvede sertliği ejder sertliğidir.Fakat Kaido’da buna ek kendinin Yamato’ya övdüğü Oni bedeni var onla beraber açıyor zoanı.

Ejder ile Kaido bir değil zaten.Şu an Momo o meyvede sertliği ejder sertliğidir.Fakat Kaido’da buna ek kendinin Yamato’ya övdüğü Oni bedeni var onla beraber açıyor zoanı.
Tamam biliyorum da Zorocular bir atak yüzünden Kingin Kaidodan sert olduğunu ima ediyorlar. Aynına Kaidoya yapmış Kaido kesilmiş. Kingde demiş ki onlardan daha farklıyım ee King Kaidodan serttir adamların argumanı bu.

Tamamda bu Kaidodan daha güçlü deri yapısına sahip olduğuna kanıt değilki ırksal birşeyler olsada kendini savunurken kanatlarını kapamış gayette. Herkes Kaido mu devasa boyuta geçip birde sıfır savunma yapsın. Adama sinek ısırığı gelmicek belliki savunma yapmış.
Adamın kanatları kesilmiyor. Gördüğümüz kadarıyla haki de kullanmadı. Sen gekmiş ne diyorsun.

Tamam biliyorum da Zorocular bir atak yüzünden Kingin Kaidodan sert olduğunu ima ediyorlar. Aynına Kaidoya yapmış Kaido kesilmiş. Kingde demiş ki onlardan daha farklıyım ee King Kaidodan serttir adamların argumanı bu.
Böyle bir sahne görürlerse öyle konuşmaları normaldir.Luffy yada Sanji tayfası da derdi.Spoilerda ben bundan daha öteyim biraz daha özelim gibi cümleler geçiyordu ne düşüneceğiz başka.Kata’ya da dokunulmuyordu bu da tam tersi dokunuyorsun tık yok.

Hakili olsa Zoro anlardı haki kullandığını. King de zaten başka bir şeye göndermeye yapıyor. Saçmalamak için yazıyorsun resmen.
Alla alla Zoro anlardı ne ya. Zoro her seferinde mi bahsedicek aaa haki kullanıyor diye. Belki Zoro haki kullanmasına rağmen saldırısına güveniyor ve keseceğini düşünüyor. Ondan hakiye hiç odaklanmayıp direk başka birşey düşünüyor. Saldırısı seri bir atak çünkü. Tek değil devam eden bir saldırı.

Böyle bir sahne görürlerse öyle konuşmaları normaldir.Luffy yada Sanji tayfası da derdi.Spoilerda ben bundan daha öteyim biraz daha özelim gibi cümleler geçiyordu ne düşüneceğiz başka.Kata’ya da dokunulmuyordu bu da tam tersi dokunuyorsun tık yok.
Another level demiş sadece. Ne olduğu belirsiz.

Birde bu haki olayında şöyle bir şey var o belli mi bilmiyorum ama. Eğer haki eklersen adamın logia ise orjinal vucudunu kesebiliyorsun. Saldırına haki eklersen adamın meyve tabanlı sert derisi varsa o hale geçerli olarak kalıyor mu kalmıyor mu. Bence logiada geçerli olan burda da olmalı ama ondan bir yerde bahsedildi mi emin değilim bilmiyorum ne oluyor. Eğer hakili saldırı direk meyveli özellikleri paralize edip adamın orjinal bedenine zarar veriyorsa bu sertlik meyveden gelmiyor diye Zoro hakisini de tartabildiği için karşısındaki adamın (güçlü karakterler gelince seride karakterler anlıyor) belki de hakiyi de aşabileceğini lakin adamın ekstra bir olayı olduğunu ondan düşünmüştür ki Sadece son atağı için değil toplu olarak tüm yaptığı saldırılar için konuşuyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık