Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1010 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zoro'yu da gömmezsiniz yav bu bölümde. Gereğinden çok daha fazlasını yaptı. Redon'un dediğinin aksine, her ne kadar Kaido şu an tekrar kalkmış olsa da Zoro'nun kesişi, Law'ın verdiği hasar vs. Kaido'yu epey güçten düşürmüştür, birkaç bölüme bunların etkileri daha çok hissedilir.
Zoro'nun bu arc tekrar kalkmasına bile gerek yok artık.

Big Mom da düşmeyecek bence bu arc. Zeus'un Nami'de kalmasının yolu yapıldı. Önceden bahsedilen Big Mom'un bir planı var olayı ve şimdi Prometheus'un söylediklerini göz önüne alırsak düşeceğini sanmıyorum. Gördüğümüz ilk hasarını alır Kid'den belki ancak.

En sonunda Kral Hakinin ne işe yaradığı göreceğiz.Kaido vura vura Luffy e öğretmiş oldu.Zoro da varmı yokmu belirsiz ama Roger sağ kolunda varsa büyük ihtimal Zoro dada çıkma ihtimali yüksek.Anlaşıldı Oda baktı sıvayamayacak Kral Haki nin böyle devasa gücüyle dengeyi sağlayacak.

Oden retcon zaten ona laf eden yok. Ama önemli olmasının bir diğer sebebi de koskoca Yonko saganın bu adam üzerine kurulmuş olması. Serinin yarısı bu adamın sırtında yani. Bunu göz ardı edemezsin.
Yok ben ona laf etmiyorum zaten atıyorum im'de serinin temellerinden biri değil mi onu sonlara doğru gösterecek zorunlu olarak ama sen şimdi Oden'i alıp o öyleydi bu böyleydi diyeceğine arada ne bileyim mesela ray tayfayla konuşurken zaman atlaması öncesi bizim tayfada bir samuray vardı varya uff dedirtip onun tohumunu atsan süpersin ama atmayıp zorla sona sıkıştırınca oturmuyor işte. Karakter havada kalıyor

Yok açar muhabbeti ayrı da şöyle bir ''algı'' yapılıyor diyeyim. Adam zaten kral haki açacak o yüzden önemli değil o zaman dünyanın en güçlü kılıç ustası olunca seri bitince bu da önemli değil diyip geçelim ya da luffy zaten kk olucak seri sonu bu da tahmin ediliyordu geçelim kaido'yu indirecek zaten tahmin tuttu geçelim. Böyle tahminler tuttu diyip p.up'ları azımsamamak lazım gibi geliyor
Önemini gördük zaten. Kral haki de ustalaşırsa büyük power up olacak.
En son bilinçsiz kullanım yapan Luffy, kullandığı hakiye hemen alışmıştı tehlikenin farkında mısın çok yakın zamanda Zoro, Luffy denkliği yine sağlanacak, bir müddet önde olmanın tadına siz bakın bu sefer xD
Eğlenmek senin de hakkın.:D

En son bilinçsiz kullanım yapan Luffy, kullandığı hakiye hemen alışmıştı tehlikenin farkında mısın çok yakın zamanda Zoro, Luffy denkliği yine sağlanacak, bir müddet önde olmanın tadına siz bakın bu sefer xD
Mihawk dövüşü sonrası ve Kuma dövüşü sonrası gibi olur belki... Zoro seri sonuna kadar ağır yaralı gezebilir...

Mihawk geri çekilme tekniğini öğretmiştir mutlaka. Dövüşlerden öyle kaçınabilir artık. Neyseki sağ kolu spoilerda da söylüyor Law'a bırakmış. Tayfa yokluğunu çok çekmez. :p

Wano'nun suyunda mı var bilmiyorum da savaştan çekilen 5dk sonra iyileşiyor. Zoro bu şekilde arcı bitirmez diye düşünüyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık