Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1006: Onurlu Savaşçı Çiçek Hyogoro

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    226
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hyogoro'nun öleceğini düşünen veya hadi %0,00000000000000000001'lik bir ihtimal dahi olsa ölme ihtimalinde üzülecek olan var mı gerçekten?
Ölecebileceğini düşünüyorum ama ölse bile üzülmem. Yinede muhtemelen o son anda chopper panzehir hazır diye bağırır.

Yalnız ortaya çıkan bir şey var ise o da Luffy harbi tek atarmış bu Komutanlar'a şu an.
Kim kime tek atmış da Luffy tek atıyor? Ne BM ne de Kaido komutan ya da novalara tek atamadı.

Hain Oda bi Luffy'ye tek yedirirdi zaten onu da saçma sapan yaptı. Tahminimce bütün hakiyi bastı ve kullandı diye Luffy gitti orada. Oda beyninde öyle sıvıyor diye düşünüyorum.

Şu atlanıyor, Marco da yara bere izleri var.

Ki gördük önceki bölüm King buna ateş atıyordu.

Marco tek taraflı üstün gelmedi, sadece bu bölüm savaşın içeriğini gördük.

King ve Queende vurmuş buna.
Vursa kaç yazar? Bölümde adamın kanadını kesti bana mısın demedi. Yara bere var tamam da adam birinden kan kusturuyor diğerine de kendisinin Sanjiye yaptıgı muameleyi ona yapıyor.

Kim kime tek atmış da Luffy tek atıyor? Ne BM ne de Kaido komutan ya da novalara tek atamadı.

Hain Oda bi Luffy'ye tek yedirirdi zaten onu da saçma sapan yaptı. Tahminimce bütün hakiyi bastı ve kullandı diye Luffy gitti orada. Oda beyninde öyle sıvıyor diye düşünüyorum.
oda şerefsizi bu kadar bile düşünmemiştir.her arcta luffy illa tek yiyecek bir defa.pis herif kaç yıl oldu hala aynı şeyleri yapıyor.

Peros Carrot'a resmen köyüne dön ve ot çiğne demiş. Adam tüm Kf'nin sesi adeta. Tavşansever Japonlara inat Peroscuyuz.

Sanji bence net bir şekilde Momo'nun yanına gidiyor. Kınların yanına giderse onları korurken çok havalı gözükür. Yamato'nun yanına giderse yine abazalık yapıp kendisini rezil eder. Oda için bulunmaz nimet böyle şeyler.

Yorumumu "Ama ama ama Marco nun saldırı gücü yok." diyerek bitiriyorum :s
Aga neden carrot u sevmiyorsunuz

Hava açık olsaydı Peronin pert oluyormuş bunu öğrendik ve Hyogronun gerçekten ne kadar güçlü olduğunun farkına vardık net bir şekilde...

Bunu Queen de onayladı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık