Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1006: Onurlu Savaşçı Çiçek Hyogoro

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    226
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hyogoro eğer gücümün zirvesinde olduğum zaman Oden ile Kaido'ya dalsaydım,sonuç ne olurdu merak ediyorum demiş.

Bu Hyogoro bu kadar güçlü mü ?
Hyogoro'nun Luffy'e öğrettiği tekniğe bakarsak, ve samuraylar arasında bir saygınlığı olduğunu düşünürsek neden bu kadar güçlü olmasın ? Bence gayet güçlü bir adam.

Peros Carrot'a resmen köyüne dön ve ot çiğne demiş. Adam tüm Kf'nin sesi adeta. Tavşansever Japonlara inat Peroscuyuz.

Sanji bence net bir şekilde Momo'nun yanına gidiyor. Kınların yanına giderse onları korurken çok havalı gözükür. Yamato'nun yanına giderse yine abazalık yapıp kendisini rezil eder. Oda için bulunmaz nimet böyle şeyler.

Yorumumu "Ama ama ama Marco nun saldırı gücü yok." diyerek bitiriyorum :s
Peros reis canlarını bağışlamış, ayarı da vermiş. Özünde ne kadar delikanlı olduğu belli oluyor.

Hepimiz Hyogoro nun ölmeyeceğini hele de kendi adamları tarafından öldürülmeyeceğini biliyoruz galiba ama nasıl kurtulacak Chopper ilacı mı bulacak yoksa buz iblisine dönüşüp bir süre gelişigüzel saldıracak mı benim tahmnim ikincisinden yana ama isterim ki buz iblisine dönüşünce bile kendini kontrol etsin ve ordan alacağı güç ile Marcoya yardıma gitsin

Hepimiz Hyogoro nun ölmeyeceğini hele de kendi adamları tarafından öldürülmeyeceğini biliyoruz galiba ama nasıl kurtulacak Chopper ilacı mı bulacak yoksa buz iblisine dönüşüp bir süre gelişigüzel saldıracak mı benim tahmnim ikincisinden yana ama isterim ki buz iblisine dönüşünce bile kendini kontrol etsin ve ordan alacağı güç ile Marcoya yardıma gitsin
Chopper ilacı bulacak.

Şu Perospero çok değişik karakter. Sonraki bölümlerde Marco'ya saldırsa da Marco'yla birlik olup King&Queen ikilisiyle savaşsa da şaşırmam. Ne yapacağını en çok merak ettiğim karakter. WCI Arc'ın bitimine doğru Pedro'nun ölümünü en son Sanji öğreniyordu. Sanji vs Perospero olmasın da ne olursa olsun.

Chopper ilacı bulacak.
Ona şüphemiz yok zaten çünkü iş Choppera geçti mi artık buz iblisinden dolayı ölen olmaz ama hemen yetiştireceğini sanmıyorum isterim ki buz iblisi olarak Queen ile dövüşüp Marcoya destek atsın çünkü Marconun şansı yok Perospero her ne kadar ittifakı desteklemese bile anadan korkar ve Marcoya yardım etmez hatta Marco ile dövüşmeye gelebilir hal böyle olursa Marco çok hırpalanır benim temennim Sanjinin gelmesiydi ama o olmayacak gibi

Şu Perospero çok değişik karakter. Sonraki bölümlerde Marco'ya saldırsa da Marco'yla birlik olup King&Queen ikilisiyle savaşsa da şaşırmam. Ne yapacağını en çok merak ettiğim karakter. WCI Arc'ın bitimine doğru Pedro'nun ölümünü en son Sanji öğreniyordu. Sanji vs Perospero olmasın da ne olursa olsun.
Kesinlikle öyle aynı fikirdeyim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık