Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] 10. Nakama

Law ın tayfa o kadar güçlü değil bence. Yani Bepo kurtardığı köle iki tane salak gibi olan adam var güçlü ben e diğerleri ayrılmıştır. Law bunlarla bereber gelir tayfaya hem hepsi kafa insanlar :D

Şu 10 tayfa olayına takılınmasa da bu arcta 2-3 kişi birden girse çok iyi olurdu ya bu arc baya sempatik karakterler var.

Bir adet balık adam gelecek tayfaya ben buna kesin gözüyle bakıyorum. Bu büyük ihtimalle Jinbei ya da Jinbei'nin veliahtı falan olur..

Kaç defa yazdık bir daha yazak:D
Jimbeiyin tayfaya gelmeme olasılığı seride Luffy'nin birini öldürme olasılığı ile aynı orandadır ve bu oran Lawın tayfaya gelmeme olasılığı ile aynı mükemmel orandır:cool:

Bartonun gelmemesini istemeyen kimse olmaz gibi ama Oda varya vicdansızlık yaparsa yok tayfası der yok şu bu der almazsa yakarız ortalı gelmesi gereken adam kendisi
Cücelerden herhangi biri, oda büyük ihtimal Zoronun cücesi olur tatlı bi hanımcıktır gelir gibi ama abi düşün Kral oluyorsun kimsenin bulamadığı, erişemediği, istediği hazineyi buluyorsun ve o tayfada bi cüce var? Bi garip geliyor kulağa:D

Başka kimseye gelir gözüyle bakmıyorum ben başka;
Viola ölse gelemez Sanjiyi gönül vardı Sanji'nin abazanlığının önünü kesmez tabii aradan bu gönül meselesi kalkarsa neden olmasın am cık
Rebecca meyveyide yiyemedi babasınıda buldu tahtın yeni canlı varisi dahada söze gerek yok
Bellamy hiç sevmem ama bi ışık var u herifte umarım sadece parlar istemem ben bu adamı tayfada
Cavendish filan gelir mi la? Luffy'e kaptanım der mi?:D

Lawin kendi nakamalari var. Her nekadar gelmesini istesemde gelmez. Jimbeininde bu ark gelebilecegini sanmiyorum. Tayfa 10 kisiyi gececek bence. benim dusuncem yankislikla bir cuce birinin cebine falan girip bayilacak. Ve tayfa yola cikana kadar bunu farketmeyecek. Boylece bir cuce katilacak.
+1

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık