Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

1. ve 2.Hokage

Monkey D. Garp

iyide o madara ile bu madara aynı değilki, bu madara o madara ile o hashiramanın fusion'u, birleşmiş hali, hatta güçlerinin toplamındanda güçlüdür.

buradaki eşitliği bozacak kişi tobiramadır bence. oldukça deli güçlü bişi olduğunu kestirebiliyoruz ama gücünün boyutlarını tam olarak bilmiyoruz. rinnegan'ın biraz küçümsendiğini düşünüyorum ben. edo nagato azıcık gösterdi bize nasıl bişiy oldugunu zaten, bence kapışmada daha da iyi kullanrak yeniceklerdir.

ama yeniledebilirler şöyleki buradaki olay sadece göz güçleri çakra miktarları karşılaştırması değil, siyah zetsu itachi vs sasukeden sonra dediydi, sharingan, doujutsu, ninjutsu , vesaire... bunlar ninja araçları, kim daha iyi kullanırsa o yener. sasukenin danzoyu alt etmesi gibi yani, ufacık güçsüz bir iyi zamanlanmış genjutsu ile izangayi alt edebildi. o nedenle hashiramagil belki alt edebilir tecrübe ve zekayla belki. genede kesin bişi diyemeyiz bence.

Olaya öyle bakarsan madaranın daha gucunu yitirmeden oncekı donemlerınde nagato ve tobi yeni dogmuslardı.Hepsinin gorulen en guclu hallerınden bahsedıyorum ben.

Monkey D. Garp

nasıl yani, sen şu anki madara(edo) ile hashirama ya da herhangi birinin aşık atabileceğini mi düşünüyorsun. adam madara+hashirama, bu herifi hesaba nasıl koyarsın. zaten soruda madara yok, onu katmıyoz tamamda. şu anki madara üzerinden o anki hashiramaya güç biçmek yanlış derim ben. (o zaman ki hashirama ,edo madaradan sonraki duydugumuz en güçlü kişidir muhtemlen.)

nasıl yani, sen şu anki madara(edo) ile hashirama ya da herhangi birinin aşık atabileceğini mi düşünüyorsun. adam madara+hashirama, bu herifi hesaba nasıl koyarsın. zaten soruda madara yok, onu katmıyoz tamamda. şu anki madara üzerinden o anki hashiramaya güç biçmek yanlış derim ben. (o zaman ki hashirama ,edo madaradan sonraki duydugumuz en güçlü kişidir muhtemlen.)
Evet aynen bunu dusunuyorum.Ve bunun aksini 1.hokagenin butun guclerını gormeden kimse kanıtlayamaz sadece lafta kalır.Şimdi burda savas sırasında madaranın 1. hokagenin genini aldıgı gibi hashirama da madaranın genini aldı desem aksini nasıl kanıtlayabileceksin? Bekleyip gorecegiz..

Nidaime-sama bir çay içmeye gider... Shodaime alayını alır... :)

Not: İşbu entry ilk sorunun üstünden değerlendirilmiştir... Sorunun son sayfalarda geçirdiği evrim üzerinden yorumlanmaması rica edilir...

Orda bir yanlışlık var sanıyorum.
Hatırladığım kadarıyla , Yaşadığı dönemin en güçlüsü olarak geçiliyordu.
Ha birde Anime'de İrukanın söylediğine göre En güçlü Kage olarak belirtilmişti.
Tabi İruka ne anlar Kage seviyesinden biraz abartı yapmış :T

Tabi hatırladığım kadarıyla ..
Ben mangada Kabuto da söylüyor diye biliyorum.

Madara'yı neden karıştırdınız ki şimdi :)
Neyse bende karıştırayım. Hashirama vs Madara'yı detaylı gören var mı? Belki Hashirama zorlanmadı. Madara Edo halinde bile 1235423 kere vurgu yaptı beni durdurabilcek tek kişi Hashiramadır diye.
Neyse Hashirama Tobi'yi tekleyip Nagato'ya geçer(Kyuubiyi saymıyorum).

Madara'yı neden karıştırdınız ki şimdi :)
Neyse bende karıştırayım. Hashirama vs Madara'yı detaylı gören var mı? Belki Hashirama zorlanmadı. Madara Edo halinde bile 1235423 kere vurgu yaptı beni durdurabilcek tek kişi Hashiramadır diye.
Neyse Hashirama Tobi'yi tekleyip Nagato'ya geçer(Kyuubiyi saymıyorum).
Beni durdurabilecek tek kişi Hashirama demesi doğal.
Ezeli rakibi adamın , kapışabilecek düzeyde bir rakip olduğu için doğal olarak bunu belirtmesi yanlış olmaz.
Ne zamandır Naruto Serisinde bir Cümleyi kesinlik olarak ele alıyoruz ? :)

Bakınız ;
"Bizim göz güçlerimizle kullanıcı her istediğini yapabilir "
" Byakugan , Sharingandan gelmektedir"
" Byakugan yakından incelendiğinde Sharinganı bile gölgede bırakabilir"
" Ben Uchiha Madarayım"
....

Beni durdurabilecek tek kişi Hashirama demesi doğal.
Ezeli rakibi adamın , kapışabilecek düzeyde bir rakip olduğu için doğal olarak bunu belirtmesi yanlış olmaz.
Ne zamandır Naruto Serisinde bir Cümleyi kesinlik olarak ele alıyoruz ? :)

Bakınız ;
"Bizim göz güçlerimizle kullanıcı her istediğini yapabilir "
" Byakugan , Sharingandan gelmektedir"
" Byakugan yakından incelendiğinde Sharinganı bile gölgede bırakabilir"
" Ben Uchiha Madarayım"
....
Benim demeye çalıştığım Hashiramayı yerin dibine sokmaya gerek yok. Madarayı yenemesede tek de yemez yani.

1,2 hokageler ezer. yener demiyorum. ezer. hem edo madarada hashirama geni var diye adam madara+hashirama gücünde olmuyor. sadece onun mokuton tekniklerini kullanabiliyor. hashiramada bi iyileşme gücü varki adam yaşayan edo gibi iyileşme yeteneğine sahip.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık