Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

1. ve 2.Hokage

kyuubi - mokuton dragon jutsusu
tobi - uzay zaman jutsusuna sahip 2. hokage
nagato - madara gibi birini yenebilen 1. hokage
her ne kadar tobinin uzay zaman jutsusu için minato "benimkinden ya da 2.ninkinden bile daha iyi" demişse de gördük ki istese gayette bu dezavantaja rağmen indirilebiliyor yani kyuubi ve tobi saf dışı
nagatoyu kestirmek zor rinnegandan kaynaklanan ve 1. hokagenin kyuubiyle ilgilenen jutsusundan dolayı 1. hokageyle berabere kalma ihtimali bile var bana göre. Gerçi herşeye rağmen madarayla harita değiştirme gibi bir laf geçtiği için 1. hokagenin alması muhtemel ama tobi vs 2. hokagenin hız faktöründen dolayı 2. nin tobiyi yenip yardıma geleceğini düşünüyorum. Yani evet 1. ve 2. hokage yenerler ama karşılığında köyün yarısı gider kendileri de ciddi zarar görür, görmeli :)

edit: 1. hokage için kyuubi ve madarayı paket eden adam diye geçiyor ama adam gidipte tek atmadı ya. bütün gün sürmüştür belkide dövüşleri. Kaldı ki sadece ems yeteneklerini full olarak kullanan bir madarayı yenmiş yiyorsa rinneganlı yenseydi :p

keanexl

Tobi ile ilgili sorulması gereken Rinnegan değil aslında kakashide ki gözüde ondamı değilmi eğer iki gözünde de sharinganı olursa 1. ve 2. şansı kalmaz gerçekten

bu arada söylemeden edemeyeceğim uchiha madara şu anda edo tensei olmasaydı 5 kage rahat bir şekilde alırdı onu

bu arada söylemeden edemeyeceğim uchiha madara şu anda edo tensei olmasaydı 5 kage rahat bir şekilde alırdı onu
Sanmıyorum, ozaman ona göre bir strateji belirlerdi.
İlk başta Full SUssano yapardı. Edo Tensei hali ile resmen oyun oynadı " şunu mu yapsam? bunu mu yapsam ?"
O kadar plan 5 kageye yenilmek için yapılmamıştır.
Kısaca en başından herşeyi ile saldırırdı daha ciddi olurdu. 2 dakika bile sürmezdi iddia ediyorum.:artiz:

olay hashiramada bitiyor.kyubiyi saymayın o fasulye. :D madaranın elinden onu aldıysa ve sonrasındada savas anında mühürleyebildiyse.kardesi takviyelerken her türlü yapar.diger kuchiyoselerde hashirama gibi bir mühür ustası için anlamsız.iki tane mühür ustası adam gördük. biri minato digeri hashirama ikiside mühürleri hanımlarından ögrenmiş.uzumaki kushina ve mito,daha ötesi yok.

obito kakashideki gözünü alsa işler farklı olabilir ama o sartlarda tobirama onla asık atar.hatta bence fazla gelir.sonucta ne kadar soyut olursan ol 5 dakika zamn sınırın var.adam karada göl olusturcak chakra ve suiton yetenegine sahip,abisi ise kıtaların seklini degiştirebilir.rinnegan karsısında jiraiya bile dayandı,nagatoyu yüceltmek lazım ama rinneganlı madara haric hashirama senjuyu yenebilecek adam yok o seride ki bence itachi obitodan daha tehlikeli bir adam,keske onu takıma katsaydık :D

olay hashiramada bitiyor.kyubiyi saymayın o fasulye. :D madaranın elinden onu aldıysa ve sonrasındada savas anında mühürleyebildiyse.kardesi takviyelerken her türlü yapar.diger kuchiyoselerde hashirama gibi bir mühür ustası için anlamsız.iki tane mühür ustası adam gördük. biri minato digeri hashirama ikiside mühürleri hanımlarından ögrenmiş.uzumaki kushina ve mito,daha ötesi yok.

obito kakashideki gözünü alsa işler farklı olabilir ama o sartlarda tobirama onla asık atar.hatta bence fazla gelir.sonucta ne kadar soyut olursan ol 5 dakika zamn sınırın var.adam karada göl olusturcak chakra ve suiton yetenegine sahip,abisi ise kıtaların seklini degiştirebilir.rinnegan karsısında jiraiya bile dayandı,nagatoyu yüceltmek lazım ama rinneganlı madara haric hashirama senjuyu yenebilecek adam yok o seride ki bence itachi obitodan daha tehlikeli bir adam,keske onu takıma katsaydık :D
İtachiyi yenebilecek bir adam yok bana göre sağlam hali ile.
Mantıklı düşününce ölümsüz gibi bir adam oluyor.
Sussano - Mükemmel Savunma
Yata Mirror - Her saldırıyı savuşturan ayna/kalkan
Totsuga Sword - Ölümsüzlere bile tek atıyor hiç kasmaya gerek yok salla ve Fuuin..
Ameterasu ve Zekası ..

Edit ; İzanami ve Shisuinin gözü :/

Totsuga Sword - Ölümsüzlere bile tek atıyor hiç kasmaya gerek yok salla ve Fuuin..
Ameterasu ve Zekası ..

dogrudur itachi asmıs biridir ama bir gercek varki oda eger ems acmamıs hali hesaba katılırsa,madara ve hashirama gibi chakra devleriyle asık atamaz,çünkü tekniklerin ne kadar güclü,savunman ne kadar iyi olursa olsun,shounenlerdeki ana mantık geregi yinede en önemli sey temel unsur.narutodada bu chakra.hashiramayı,madara karsısında galibiyete götüren sey bu.narutoyu asmıs bir karakter yapanda bu.aynı anda muhtesem ninjutsu kabiliyeti ve sayısına ragmen kakashiyi ezik yapanda bu :)

yinede bu iki adamın arkasından cok güclü kişiler gelmiş.uchiha adına izuna,obito,shusui,itachi,sasuke

senju adınada köyden,tobirama,hiruzen,danzou,minato,naruto.keske emsi alan itachi olsaydıda sasuke geberseydi ama nerde :artiz:

Ameterasu ve Zekası ..

Katılıyorum Itachi-sama'yı kimse yenemez :mincika: Konuya dönersek 1. ve 2. alır , zaten olayı Dragon açıklamış.

Beyler iyi hoş ta 3. Hokage'yi neden yerin dibine sokuyorsunuz :D Adam Kage olduğu vakit sanıyorum ki yaşayan en güçlü Shinobi'ymiş. Kendisinin lakabı başka bir kişi de daha var ki bu lakap "Shinobi Tanrısı", diğer sahibi de "Rikudou Sennin." Konoha sınırları içinde ki tüm jutsuları biliyor. Ki kagelik zamanında da kageler arasında en güçlüsü oymuş ki daha da abartı bir bilgi var wiki de "Konoha'dan çıkan en güçlü Hokage'ymiş." kendileri.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık