Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

1. Takım vs. 2. Takım

KİM kazanır

• Kullanılan toplam oy
    134
Garp, Rayleigh, Shanks, Dragon haki takımı olmuş gibi bir şey. Serideki neredeyse en iyi haki kullanan kişiler 1. takımda. Dragon veya Shanks'da meyve olup olmadığını da şuan bilmiyoruz. Diğer tarafa ise serinin hayvanları konulmuş. :D Big Mom hariç. Biri 2 meyveli, diğeri ölümsüz ve diğeri serinin belki en dayanıklı karakteri.

Garp ve Rayleigh'in zirve halleri birer yonkou eder benim gözümde. Shanks zaten bir yonkou. Asıl iş Dragon'un seviyesine kalıyor aslında. Yonkouları birbiriyle eşleştirsek Dragon vs Akainu. Sıkıntılı bir dövüş.

Meyve su götürmez bir avantaj şimdi kabul edelim. Bir taraf sürekli haki korunmak zorunda ama diğer taraf dinlenip sadece meyve ile idare edebilir o sırada kendine haki basabilir. 1 vs 1 de belki meyve öne çıkmaz ama burası için büyük avantaj. Meyvesi Akainu seviyesinde biriyle magma Akainu aynı olamaz tek açıkta büyük zarar verir. Garp ve Ray biri zor duruma düşse uzakta kalsalar sıkıntı. Ama Akainu'yu kıstırsalar, Teach uzaktan oraya deprem falan sallar.

Bu arada GArp ve Ray gençleşmiş. Dragon çıksın o zaman, babasıyla aynı yaşta aynı vsde olması olmadı.
Garpla Rayleighi bonney gençleştirmiş :D

Meyve su götürmez bir avantaj şimdi kabul edelim. Bir taraf sürekli haki korunmak zorunda ama diğer taraf dinlenip sadece meyve ile idare edebilir o sırada kendine haki basabilir. 1 vs 1 de belki meyve öne çıkmaz ama burası için büyük avantaj. Meyvesi Akainu seviyesinde biriyle magma Akainu aynı olamaz tek açıkta büyük zarar verir. Garp ve Ray biri zor duruma düşse uzakta kalsalar sıkıntı. Ama Akainu'yu kıstırsalar, Teach uzaktan oraya deprem falan sallar.

Bu arada GArp ve Ray gençleşmiş. Dragon çıksın o zaman, babasıyla aynı yaşta aynı vsde olması olmadı.
Ben o gözle bakmıyorum olaylara. Burada seviyeler önemli. Meyveli, meyvesiz, silahlı, kılıçlı falan fark etmiyor. Bunların hepsi sadece araç.
Bir de Teach deprem yollar falan demişsin, geç la o işleri. :/ Senaryo üreteceksek hepimiz bir şeyler çıkarırız. Teke tek kapıştırılıyor işte karakterler.

Ek olarak genel yazayım. Hala Dragon'un gücünden şüpheye düşenler var. Güldürmeyin lütfen. :(

Yine güç sıralamasına sokup teker teker eşleştireceğim :D
1.Takım ------------------- 2.Takım
Garp(Genç):10 ------------ Kaido:9.9
Shanks:9.8 ------------- Mom:9.8
Ray(Genç):9.8 ------------- Teach:9.7
Dragon:9 ------------ Akainu:9.3

Akainu Dragonu aradan çıkartır.Diğer 3 vs ne olur cidden bilemiyorum.Özellikle Garp vs Kaidou aylar sürebilir :D
2.Takım zorda olsa Dragon faktörü yüzünden kaybeder diye düşünüyorum.
Not:Bu arada Dragon güçsüz falan değil serinin zirve isimlerindendir bence.Fakat buradakiler cidden insan azmanı.Hatta şuradaki isimler, WB ve Rogerdan başka herkesten üstündür diyebiliriz sanırım.

Son düzenleme:
Ben o gözle bakmıyorum olaylara. Burada seviyeler önemli. Meyveli, meyvesiz, silahlı, kılıçlı falan fark etmiyor. Bunların hepsi sadece araç.
Bir de Teach deprem yollar falan demişsin, geç la o işleri. :/ Senaryo üreteceksek hepimiz bir şeyler çıkarırız. Teke tek kapıştırılıyor işte karakterler.

Ek olarak genel yazayım. Hala Dragon'un gücünden şüpheye düşenler var. Güldürmeyin lütfen. :(
Sabo ve Ivankov gördüğümüz devrimci komutanları. Güçleri belli. Dragon'dan ne bekliyorsun?

Bir de Teach deprem yollar falan geç la o işleri. :/ Senaryo üreteceksek hepimiz bir şeyler çıkarırız. Teke tek kapıştırılıyor işte karakterler.

Seviyeleri aşağı yukarı aynı ise meyve çok önemli oluyor işte. Garp'ın veya Ray'in hakisi biterken Sakazuki sadece meyve ile devam edebilir.

Senaryo üreteceğiz tabi 4 vs 4 de her zaman işler farklı olur. Teke tek vs senin görüşün. Adamlar bir arada duracak, sürekli birbirlerini kurtaracaklar. Hiç mi Knight oynamadın? Grup vslerinde işler farklı olur. 2. takım Teach ve Sakazuki'yi merkezde koruyup savaşsa daha rahat alır.

Genç Ray ve Genç Garp sabondyde rayin yaşlı olmasına rağmen kizaru ile başabaş mücadele ettiğini biliyoruz ki genç hali en az bir yonkou seviyesi vardır.Roger garpdan ace bakmasını isterkende neredeyse senle ben birbirimizi defalarca kez öldürüyorduk diyor.Genç garp yonkoudan bile üstündü bence o devirde.Biri korsanlar kralına denk nerdeyse diğeri korsanlar kralının sağ kolu genç halleri ile 1.takım bariz üstün (drogonda boş değil bence adam kaç yıldır dünyanın en çok aranan adamı) :D

@mugiwara ya
Wb'nin komutanlarının içinde Dof'tan tek yiyen de vardı, iki yıl önceki kötü Moria'ya dahi güç yetiremeyenler de. Ee ne diyelim şimdi bunlara bakarak? Wb çöp mü? Böyle mantık mı olur? Kaldı ki Sabo taş gibi adam. Yonkouların en sağlam komutanlarından aşağı kalır yanı yok. Bir diğer yonkou olan BB'nin komutanını elini kolunu sallayarak çocuk döver gibi dövdüğünü de hatırlatayım. Ha bu durumda BB de çöp dersen bilemem artık. :/ Ne de olsa Burgess'in ne rezil durumda olduğu ortada.

@Daredewill
Yok hacı o gözle hala bakmıyorum. Öyle bir şey değil bu.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık