Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

1. Takım vs. 2. Takım

KİM kazanır

• Kullanılan toplam oy
    134
@Cavitq11
En alta karınca duası gibi not yazman bir işe yaramaz. :/ Yorumları okumasaydım anlayamazdım genç hallerinin alınması gerektiğini. Karakter tanıtımlarının başına büyükçe yazabilirsin.

Genç hallerini alıyorsak oyumu değiştiriyorum öyleyse. :a:

Mangaka kafadan Kaido alır diyorsa zaten 1-0 öndeler. Kaido, Shanks'ı çizer.
Sakazuki, Dragon'un peşinden gider, hiç acımaz. Ne kadar hayvan ve dayanıklı olduğu malum.
Meyvesiz Garp ve Rayleigh ise Teach ve Mom'a ne yapsın. Teach çeker Mom gömer ya da Teach çeker deprem ile kendi gömer. Teach çeker Sakazuki gömer. 2. takım her türlü kombinasyona açık ve hayvan gibi meyveler var ama 1. takım daha bireysel ve meyvesiz olmanın dezavantajını çok ağır öderler.

Mangaka kafadan Kaido alır diyorsa zaten 1-0 öndeler. Kaido, Shanks'ı çizer.
Sakazuki, Dragon'un peşinden gider, hiç acımaz. Ne kadar hayvan ve dayanıklı olduğu malum.
Meyvesiz Garp ve Rayleigh ise Teach ve Mom'a ne yapsın. Teach çeker Mom gömer ya da Teach çeker deprem ile kendi gömer. Teach çeker Sakazuki gömer. 2. takım her türlü kombinasyona açık ve hayvan gibi meyveler var ama 1. takım daha bireysel ve meyvesiz olmanın dezavantajını çok ağır öderler.
Ne zamandan beri meyveli>meyvesiz diyoruz?

Mangaka soruları yanıtlarken kısaca Kaido > All demiş. :) O yüzden 2.takım kazanır.

Zaten 3 yonko 1 fikir adamının karşısında 3 yonko ve Akainu gibi bir azman var.Garp ve rayleighin gençliğine yonko dedim.

Ne zamandan beri meyveli>meyvesiz diyoruz?
Meyve su götürmez bir avantaj şimdi kabul edelim. Bir taraf sürekli haki korunmak zorunda ama diğer taraf dinlenip sadece meyve ile idare edebilir o sırada kendine haki basabilir. 1 vs 1 de belki meyve öne çıkmaz ama burası için büyük avantaj. Meyvesi Akainu seviyesinde biriyle magma Akainu aynı olamaz tek açıkta büyük zarar verir. Garp ve Ray biri zor duruma düşse uzakta kalsalar sıkıntı. Ama Akainu'yu kıstırsalar, Teach uzaktan oraya deprem falan sallar.

Bu arada GArp ve Ray gençleşmiş. Dragon çıksın o zaman, babasıyla aynı yaşta aynı vsde olması olmadı.

Herkesi genç veya zirve halleriyle alıyorsak hepsi neredeyse denk karakterler. Aralarından garp ve kaido biraz sıyrılıyor onlar da karşı takımlarda olduğu için sıkıntı değil bence.

Garp vs Kaido
Shanks vs Teach
Rayleigh vs Akainu
Dragon vs Linlin

Biri kazanır diyebileceğim tek bir eşleşme yok burada. Sadece Akainu ve dragon bir tık önde derim rakiplerinden, yine onlar da karşı takımlarda olduğu için bu vs berabere biter bence.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık