Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] İttifaktaki En Güçlü 3. Kişi

Sizce hangisi?

• Kullanılan toplam oy
    361
Ya arkadaşım Kaido'nun ejder formunu niye ortaya atıyorsun. Denjiro ve Diğerleri o kılıçları içine itelediklerinde (evet itelediklerinde) insan formundaydı.

Halen iki kişiden biri diyorsun ya anlatamıyor muyum ben tam olarak. Oden'den önce Enma'yı kullanan var mıydı belirsiz Oden'den sonra da kullanmak için eline alan kimse olmadı kılıçları Toki, Hitetsu'ya emanet etmiş. Hiyori'de "bu babamın kılıcı ben de bu kılıcı istediğime veririm. Bu yosun kafa canımı kurtardı. Elinde de Shusui vardı. Wano için Shusui daha değerlidir. Shusui'yi aldım Enma'yı verdim. Kandırdım kerizi" diyerek kılıcı Zoro'ya verdi daha neyini anlamadın. Akazayalar'ın hiçbiri kılıca el sürmedi anlayacağın.
sıktı vazgeçelim tartışmaktan boşver gitsin xd
ayrıca eğer herşeye enma diyeceksen enma artık zoronun kılıcı zoro kingi alırsa da elnde enmayla alacak ryuma misali kaidoyu öldürürsede elinde enmayla yapacak o zaman zoro hiçbirşey yapmıyacak senin gibi düşünenlere göre

Hadi ya bak bu daha kötü oldu o zaman, biz yine Enma'yla kesiyor diyorduk tek kılıçla o hasarı verdi diyorduk ama 9 kılıç darbesiyle ancak o kadar kesik atabildiyse bu eksi bir puan sayılmaz mı?
aga zoroyu sevmiyorsan söyle iknaya uğrasmayayım :D 9 kılıçla vuruyorsa her kılıçla kesebiliyor demek eksi değil + ya girer demek olur ki enmaya bastığı kadarı diğerlerine basıncada kesebilir demek(bence)

aga zoroyu sevmiyorsan söyle iknaya uğrasmayayım :D 9 kılıçla vuruyorsa her kılıçla kesebiliyor demek eksi değil + ya girer demek olur ki enmaya bastığı kadarı diğerlerine basıncada kesebilir demek(bence)
Zoro, One Piece'ye tekrardan başlama sebebimdi. Lakin KF'de bayağı abartılı fanlarından dolayı Sanji'nin gerisine düştü. Yine de serideki en sevdiğim dört karakterden biri. Burada da abartılı bir durum var. Tabi ki Enma, Zoro'nun alfığı güçtür. Luffy'nin meyvesi neyse, Sanji'nin suiti neyse Zoro'nunda kılıcı odur. İzlerken benim bile rahatsız olsuğum bir durum var. Akazayalar bu kadar iş yapmışken gram şaşırmayan adamlar Zoro osursa "Offff lan nasıl osurdu, Kaido bittin oğlum sen." modunda dolaşıyorlar. Kaido'yu delik deşik eden kılıçlar ortada ama Kaido'nun göğsünün ucunda bir çizik atınca Zoro arşa yükseliyor. Aşırı abartılıyor. Bölümü okurken ya da izlerken Zoro'yu beğenerek izliyorum ama yorumları görünce bir "Haydaaa" çekiyorum yalan yok.

Ne dediğinizi bilmiyorsunuz anladığım kadarıyla. Eğer olay tutmaksa Kid herkesten daha güçlü adam belki de 2 saattir yonkoularla dövüşüyor ve düşmedi de.

Olay tutmak değildir, yada olay tutmaktır demiyorum. Sadece söyledikleriniz az tutarlı olsun.
Yav ne tutarından bahsediyorsun reis? Zoro bir teknik yaptı boynuz kesti diye Yonko seviyesine çıktı, tutar diyorsun ya. Millet şu saldırı Kaido'ya isabet etseydi kafa almıştı falan diyor,sen tutarlı konuşmaktan bahsediyorsun.

Ayrıca Kidd 2 saat ayakta kalacak tipte biridir zira Luffy kadar güçlü ama fevri değildir. O yüzden bu kadar durmasına şaşırmak yerli yerinde değil. Ki baktığımız zaman Kidd hiçbir zaman tek girmiyor Yamato gibi ve Yamato gibi her şeyini vererek de savaşmıyor. Yani burada Kidd'in durumuyla Yamato'nun durumunu kıyas etmek asıl tutarsızlık olmuş.

Zoro, One Piece'ye tekrardan başlama sebebimdi. Lakin KF'de bayağı abartılı fanlarından dolayı Sanji'nin gerisine düştü. Yine de serideki en sevdiğim dört karakterden biri. Burada da abartılı bir durum var. Tabi ki Enma, Zoro'nun alfığı güçtür. Luffy'nin meyvesi neyse, Sanji'nin suiti neyse Zoro'nunda kılıcı odur. İzlerken benim bile rahatsız olsuğum bir durum var. Akazayalar bu kadar iş yapmışken gram şaşırmayan adamlar Zoro osursa "Offff lan nasıl osurdu, Kaido bittin oğlum sen." modunda dolaşıyorlar. Kaido'yu delik deşik eden kılıçlar ortada ama Kaido'nun göğsünün ucunda bir çizik atınca Zoro arşa yükseliyor. Aşırı abartılıyor. Bölümü okurken ya da izlerken Zoro'yu beğenerek izliyorum ama yorumları görünce bir "Haydaaa" çekiyorum yalan yok.
9 kılıç darbesi vurmuyor zoro. Asurada kılıçların saldırısı birleşip tek kesik atıyor. Kakuya da tek kesik attı. 9 ayrı kesik atmıyor.

bende 9 aga birleşip dalıp ufak kesikler atınca iyi görüp, adamın göğsünü boydan kesen ,saldırılarını bloklayan kaptanını kaç kez tek dövüş içinde kurtarsa da laf yemesine kıl oluyom knk. çok küçümsüyorsunuz . fanlar yüzünden karakterden geri durmana lafım yok ama zoro diğer 4lüyü kurtarırken hariç sadece 1 kez darbe yedi galiba o da ashura sonrası. (birkaç kez yıldırım yedi felan ama hep kaidonun ateşini keserken linlin, linline dalarken kaido gibisinden aldı hep). bu arada sadece zoro dövüşüyor demiyorum ama 2 imparatora karşı 5 kişi girdiler bir yerden sonra linlin kid ve killer panel dışı kalıyor law da destek rolü görüyor. kaidoya karşı ise zoro ile luffy varlar ama luffy g 4 ten sonra 10 dk yok kaido vurunca afk felan kalıyor . ama 2 tarafa da destek veren zoro küçümseniyor işte

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık