Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Zoro ve Sanji Beraber Amiral Yenebilir mi?

Kimleri Alabilirler?

• Kullanılan toplam oy
    110
Pica YC 3 yapmaz yav. Tobi Roppo'lar da olabilir meyve yeteneğiyle.
Az çok saldırı gücü olan, meyvesi olan bu Pica'nın vücudunu ortaya çıkarır. Onu ortaya çıkarınca da halledilme olasılığı çok o kafayla...
Onun dışında Vergo 1v1 de daha iyi gibi buna göre. Sen hem savunuyordun ''Vergo sağ kolu'' diye şimdi Pica'nın meyve yeteneği OP diye onu mu ön tarafa koymaya başladın? :D
Ben onun mantığına göre konuşuyorum.Pica Yc3 etmese de Yc4 eder gibi.Golem modu Peros gibilere bile sıkıntı çıkarır Peros korkuyor zaten o tarz canavarlara tepki veriyordu.Mangakanın King’den önce Zoro’ya ezik rakip vermiş olması imkansız.Birde bandana bağlayıp ciddileşmişti.

Vergo ve Pica uçan altılı seviyesi, Trebol ve Diamante o kadar da etmez. Doff yc3 hadi en baba yc2 olsun.
Pica tam bir kafasız meyvesi de tam kendi ülkelerinde OP olmuş. Logia değil ki üretip her yerde kullanabilsin. Bir noktada meyvenin zaafı çok, kendi de kafasız. Taştan çıktıktan sonra Zoro'ya yapmaya çalıştığı saldırıya ve onu nasıl yenmeye çalıştığına bir bakın dediğimi çok daha iyi anlarsınız. Trebol ve Diamante'yi hiç söyleme...

Dof'un da meyve yeteneği OP ama haki konusunda bekleneni veremedi. Yine de bu Mangaka iyi kafa yaşıyor bu ara, kendi bile kimi ne seviye koyduğundan haberi yok bence...

Ben onun mantığına göre konuşuyorum.Pica Yc3 etmese de Yc4 eder gibi.Golem modu Peros gibilere bile sıkıntı çıkarır Peros korkuyor zaten o tarz canavarlara tepki veriyordu.Mangakanın King’den önce Zoro’ya ezik rakip vermiş olması imkansız.Birde bandana bağlayıp ciddileşmişti.
Meyve yeteneği iyi o golem modu ama onu her yerde yapamıyor o sıkıntı. Yani Dressrosa full taş ülkesi öyle dizayn edilmiş. Çoğu ülke böyle değil bu tarz değil yani, bu noktada da kendisi logia veya üretici paramecia değil. Bu konuda aşırı zayıflama almış. Bunun dışında 1v1 de golem dışında çok salakça dövüşüyor. Zoro'ya yumruk atıp yere çarpıp öldüreceğini falan düşünüyor öyle bir kafa... :D

Yani bir noktada Golem yapamadığı veya golem dışına çıktığı anda çoğu kişi bunu kısa sürede halleder. Yani her yerde ''Bu adam Dressrosa da ki kadar golem modu yapar'' diye düşünmek de mantıklı değil. Üretici paramecia bile değil kendisi kontrol ediyor olan bir şeyi. King'den önce ezik rakip diyorsun da Zoro orada ki haline göre çok güçlenme aldı böyle düşünmek de pek mantıklı değil. Yani oradan gelip de King'e de girmedi doğrudan, arada ufak tefek savaşlar atıp, güçlendirme de aldı kılıç ile...

En güçsüz amiral olduğunu ve Zoro'nun Fuji'yi aşırı zorlayacağını düşünüyorum şu an. Yüksek zorlukta alır gibi geliyor bana Zoro.
Zoro diğer arc amiral alabilecek seviyeye gelir anca Fujitora'nın meyvesinin sınırlarını bilmiyoruz dressrosa da indirdiği meteorlarda 5-6 tane indirse büyük ihtimal seride gördüğümüz en yıkıcı saldırılardan olur
Greenbul'da tahmin edilenden güçlü çıkacağını düşünüyorum ki çıkmasa bile en kötü Fujitora ayarındadır.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık