Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Zoro ve Sanji Beraber Amiral Yenebilir mi?

Kimleri Alabilirler?

• Kullanılan toplam oy
    110
2v1de açık bulunduğu konusuna katılıyorum ama işte kurtarmıyor hacı.. Dövüş sonu Zoro diye bir şey yok zaten ileri seviye fatihin hakisi kullandığı için o kadar kısa sürede bitap düştü. Enma çok fazla haki tüketiyor. Sanjide gen uyanışı kullandıktan sonra bayıldı işte kısa sürede.. bunları uzun vadeli kullanacak çapta olsalar bence de yenerler. Ama aa Enma koluma ne yaptın dediğinde Amiral amel defterini kapatır malesef
Zoro'nun bir sonraki rakibi amiral seviyesinde biri olacak zaten. Alacağı yeni bir güçlendirme ile de onu tek başına yenecek. Şimdiki halinin yanına Sanji'yi vermeyi bir güçlendirme gibi düşün. Aynı denklem.

Zoro şuan yenemz. Nidai kitetsuyu alınca bence tam amiral seviyesi olacak gibi. Olmasa da dövüş içinde ekstra bir güçlenme alarak mesela kara kılıç gibi yenebilir.

Bence Shiryu olur zayıflığı gözlem açığını kapatır.
Shiryuu kesin değil, onun olacağı ihtimalde bile sıradan sağ kol seviyesinde olmayacak Shiryuu. Luffy Kata'da gözlem açığını kapatırken seviye atlamadı mı aynı zamanda? Sadece gözlem kasmadı. Shounen serisi bu, genç arkadaşların her seferinde seviye atlaması bir kural.

Hala Donanmada en güçlü üç kişi arasındadır.

Yaşayan kişiler arasında da.. Top10da kesin vardır.

Garp vs Zora ve Sanji;
Top 10 giremez bence bildiklerimizden Kaido,Big Mom,Shanks,Akainu,Blackbeard,Mihawk,Luffy(Wano sonu) bunlar bile 7 kişi etti ki hani bunlar kesin daha güçlü olanlar.Kizaru Aokiji Fujitora gibi isimlerin de azda olsa Garp ı alabilme potansiyelleri var ayriyeten daha göreceklerimiz var ama yaşlı haline 2-2.5 milyar ödül koyardım şahsen.

Son düzenleme:
Top 10 giremez bence bildiklerimizden Kaido,Big Mom,Shanks,Akainu,Blackbeard,Mihawk,Luffy(Wano sonu) bunlar bile 7 kişi etti ki hani bunlar kesin daha güçlü olanlar.Kizaru Aokiji Fujitora gibi isimlerin de Garp ı zor da olsa alacağını düşünüyorum ama belli olmaz ayriyeten daha göreceklerimiz var ama yaşlı haline 1.5-2 milyar civarı ödül koyardım şahsen.
Ben kendisini senden farklı konumalandırıyorum diyeyim. Xebec, Roger, Newgate ve Garptır bu serinin zirveleri. Genç hali 5 Milyar Yaşlı haline 4 Milyar ödül biçerim. Yazdığın kadronun hepsinden kesin güçsüz değil. 4 İmparator Sakazuki, Dragon ve gerçekten güç odaklı bir karakterse Im olur. Bunlarda 7 kişi ediyor hadi senin için Wano sonu Luffy ve Mihawkta girsin hepsini de kesin daha güçlü diyelim yine 10. Sırada seride daha öyle über seviyede adam çıkmaz.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık