Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Zoro ve Sanji Arasındaki Güncel Güç Dengesi

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    465
Oluyor…
Bilinçli kullanacak işte. Artı don chinjao saldırsına eklemiş mi? Zoro bilmeden eklese bile kapıyı aralamış oldu ondan bahsediyorum.

Sanji iyi güçlendi ama kardeşlerini de biliyoruz aynı gen onlarda da var. Hakinin olduğu yerde, adamı çiğ çiğ yerler… istediği kadar sert olsun.

İradeye gelince… Zoro’nun iradesini görmen için bu arc’a bakmana gerek yok. Gözlerini kapat ve bir arc seç. Orada görürsün. Kaldı ki bu arc da bile yeterli iradeyi gösterdi adam… iki yonko atağının önüne atlayarak.

O her şeyini koyarak yaptığı ve sonra ne hala geldi diyerek küçümsediğin saldırıyı da… adam tüm kemikleri kırık halde, bir Yonko karşısında yapıyor bunu da yazaydın ya :d

King’in iki atak dediğin saldırısın da, adam bildiğin Rage geçiriyordu. Zoro ona rağmen gayet güzel idare etti. Hatta adam o dövüşe dezavantajlı giren kişi. Queen, karşısında ki Sanji’yi de gördük. Direkt kemikleri parçalandı.

Valla ne güzel argümanlar yazdın öyle reyiz yav :d
1- Olmuyor malesef, olunca ''oluyor'' dersiniz. Kendin demişsin ''kapıyı araladı'' kapıyı aralamak ve ''kapıdan geçmek'' arasında ki farkı da biliyorsundur... :D

2-Hakinin olduğu yerde çiğ çiğ yerler mi? Queen de haki yok mu neden yiyemedi? Diyorum ya ''oluyor, yapıyor, ediyor'' demek ile olmuyor onlar.
Sanji gen aktif etti. Görünmezlik de alacak muhtemelen kıyafetsiz göründüğü akdarıyla, gözlem hakisine de vurgu yapıldığını gördük bunun yanında. Fiziksel olarak da güçlü hale geldi. Yani her halükarda güçlendirmeleri yine Zoro'ya göre daha iyi gibi duruyor. Onun yanında neden bu arc'a bakmıyoruz? Geçmiş arclar geçmişte kaldı. Karakterler, seviyeler değişiyor. Sen Kaku ve Daz Bones dövüşünde ki iradesiyle alacağını düşünüyorsun heralde Zoro'nun ona bak dediğine göre. Onun üstüne ne koydu bu arc? Kullandığı üst düzey teknik bile onun hareketsiz kalmasına sebep oluyor ne yapalım böyle tekniği? 1 tane yap işe yaramazsa öldün. (Tabi tayfa olduğu için ölme vb. hikaye kalıyor ama gerçek bu) :D

3- Zoro nerede handikaplı girdi? Gören de zanneder ki ilaç bunu iyileştirmedi. :S
Bak sen diyorsun ''Sanji'nin tüm kemikleri kırıldı'' ama adam hala dövüşebiliyor değil mi? Bir de en iyi saldırısını kullanıp kemikleri kırılan Zoro'ya yapılan müdehaleyi yazsaydın ya. Bir de benim ergümanlara laf atmaya kalkıyorsun. :S

Zoro en güçlü saldırısı ve tüm gücü ile Kaido'da bir yara izi bırakabildi Queen füze gibi üstüne uçarken Zoro'nun Şaşırmayıp anında saldırıya başlaması lazım ve Queen'in sarmamasının tek yolu onu ortadan ikiye kesmek Zoro sakinliğini koruyamazdı bile başta ama diyelim ki korudu eğer Queen gibi sert derisi ve silahlanma hakisi olan birini tek hamlede 2'ye ayırabiliyorsa zaten Tüm zamanların en güçlü kılıç ustası olmuştur.
Kaku bir anda burnunu fırlatmıştı. Zoro ona bile tepki vermişti. Buna da verir. Zoro ciddi dövüşen biri.

zoronun kaydoyu kesmesi, iz bırakması çok abartılıyor gibime geliyor. kaydo lufi, 9 kın,5 kova, lufi dövüşlerinde aldığı darbeleri pek önemsemiyordu, savunma yapmıyordu bence yamato ve özellikle son lufi dövüşünde ciddileşti gibi görünüyor. bu yüzden ve sancinin aldığı güçlenme de bayağı sağlam olduğundan, aradaki farkı kapattı ve belki dokuz kılıç sitilsiz zoroyu bi tık geçmiş bile olabilir.

1- Olmuyor malesef, olunca ''oluyor'' dersiniz. Kendin demişsin ''kapıyı araladı'' kapıyı aralamak ve ''kapıdan geçmek'' arasında ki farkı da biliyorsundur... :D

2-Hakinin olduğu yerde çiğ çiğ yerler mi? Queen de haki yok mu neden yiyemedi? Diyorum ya ''oluyor, yapıyor, ediyor'' demek ile olmuyor onlar.
Sanji gen aktif etti. Görünmezlik de alacak muhtemelen kıyafetsiz göründüğü akdarıyla, gözlem hakisine de vurgu yapıldığını gördük bunun yanında. Fiziksel olarak da güçlü hale geldi. Yani her halükarda güçlendirmeleri yine Zoro'ya göre daha iyi gibi duruyor. Onun yanında neden bu arc'a bakmıyoruz? Geçmiş arclar geçmişte kaldı. Karakterler, seviyeler değişiyor. Sen Kaku ve Daz Bones dövüşünde ki iradesiyle alacağını düşünüyorsun heralde Zoro'nun ona bak dediğine göre. Onun üstüne ne koydu bu arc? Kullandığı üst düzey teknik bile onun hareketsiz kalmasına sebep oluyor ne yapalım böyle tekniği? 1 tane yap işe yaramazsa öldün. (Tabi tayfa olduğu için ölme vb. hikaye kalıyor ama gerçek bu) :D

3- Zoro nerede handikaplı girdi? Gören de zanneder ki ilaç bunu iyileştirmedi. :S
Bak sen diyorsun ''Sanji'nin tüm kemikleri kırıldı'' ama adam hala dövüşebiliyor değil mi? Bir de en iyi saldırısını kullanıp kemikleri kırılan Zoro'ya yapılan müdehaleyi yazsaydın ya. Bir de benim ergümanlara laf atmaya kalkıyorsun. :S
Argümanların baştan sonra Zoro’yu küçümsemek için yazılmış çünkü reyiz :D

Bak ben Sanji’ye hakkını veriyorum. Seri sonu çok güçlü bir amiral eder onu da söyledim ama Luffy ile Zoro farklı yerlerdeler. Bunu görmek bu kadar zor değil yav.

O zaman bu yazdılarına bakarsak Sanji yakında Luffy’i de geçer sksmsm

Kapıyı aralamakla-açmanın farkını biliyorum evet. Zaten kapıyı açacak bu arc ona inanıyorum ben. Ayrıca o kapıyı aralamış hali de Sanji den güçlü zaten şu an.

Ayrıca Queen haki den çok… bilim ve meyvesinin gücüyle hareket eden biri. Onun kılıç kırmasını çokta önemsemiyorum yani.

Bu arc da ki gösterdiği irdeyi de yazdım ya işte… ben diğerlerine bak derken Zoro her arc buram buram iradesini gösteriyor manasında dedim.

Yav adam Yonko’ya karşı kemiksiz salsırdı diyorum hala ne diyorsun reyiz skmsmss

İlaç ilaç diyorsun da… o ilacın yan etkisini neden yazmıyorsun anlayamadım? :d

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık