Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Zoro ve Sanji Arasındaki Güncel Güç Dengesi

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    465
Sanji gibi birinin silahlanma hakisi geliştirememesi gerçekten çok yazık ki gerçekten sanji gibi dövüşen biri için bence ilk etmen silahlanna hakisi olmalıydı
Zoroya bakıyon kadio kesiyor, koka yapıyor kılıçtan taşırıyor kral haki açıyor. Luffy ileri seviye kullanıyor. Sanjiye bakıyorsun daha koka yaptığını görmedik.

Sırf bu yüzden katılmayacak tayfaya.

Bu arada sanji fanları sizin adınıza çok üzülüyorum. Zoro fanları sürekli Zoro > Luffy argümanı üzerinden yürüyor. Bir tane Sanji tayfanin en güçlü üyesidir diyen bir yiğit yok. Varsa yoksa zoroda Zoro
Üzülmeni gerektiren birşey yok. Çünkü biz Sanji'nin tayfanın en güçlüsü olmadığını biliyoruz.

Sanji fanları seriyi Zoro fanları kafasıyla izlemiyorki kaçırdığınız nokta bu. Bana göre Mr Prince sahneleri, Tren baskını, Sanji vs Doflamingo > Zoro vs Kaido..

Yukarda da gördüğün üzere hala dövüşler üzerinden Sanji'den bir halt olmayacağını falan söylüyorlar. Oysa çoğu Sanji'cinin beklentisi dövüş bile değil. ?

Üzülmeni gerektiren birşey yok. Çünkü biz Sanji'nin tayfanın en güçlüsü olmadığını biliyoruz.

Sanji fanları seriyi Zoro fanları kafasıyla izlemiyorki kaçırdığınız nokta bu. Bana göre Mr Prince sahneleri, Tren baskını, Sanji vs Doflamingo > Zoro vs Kaido..

Yukarda da gördüğün üzere hala dövüşler üzerinden Sanji'den bir halt olmayacağını falan söylüyorlar. Oysa çoğu Sanji'cinin beklentisi dövüş bile değil. ?
Sanji vs Dof ? Çok kötüydü ya onu niye aldın.

Konu güç dengeleri değilmiydi yoksa ben mi yanlış biliyorum?

Sanji vs Dof ? Çok kötüydü ya onu niye aldın.
Bence iyiydi kaybederken bile çok asildi Sanji. Sence neden kötü ?

Konu güç dengeleri değilmiydi yoksa ben mi yanlış biliyorum?
Crocus üzülmüş bizim için, üzülmesin boşuna diye bu açıklamayı yaptım.

Konu güç dengeleri olsa dahi, ''Bir halt olmaz'' gereksiz derecede abartılı bir söylem.Asıl amacı karakteri itin g.tüne sokmaktan başka birşey değil.

Derisinin kalınlığıyla bilinen Queen'e karşı, şuana kadar gösterdiği hakisiyle mi üstün geleceğini düşünüyorsun ? Bu mudur yani senin karakter hakkında öngörün ? Varsayalım Sanji hiç koka dahi kullanmadan Queen'i saf fiziksel gücüyle indirdi. Bu daha büyük bir güç gösterisi olmazmıydı ? Vay be demek ki hakisini geliştirse 2 tane Queen'i alacak herif derdim..

Bakış açınız çok yavan be Zorici kardeşlerim :/

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık