Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Zoro ve Sanji Arasındaki Güncel Güç Dengesi

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    465
Güncele bakıldığında;
-Birbirine yakın güçte rakiplerle vs atıyorlar.
-Zoro iksir sayesinde tam gücünde. Sanji black maria dan dayak yedi.
-sanji kısa süreli de olsa king ve queenle 2 vs 1 attı.
- sanji hala suit giymedi.

Yani güncele bakıldığında sanji zoro ile denk hatta handikaplara bakınca önde gibi bile duruyor. Oda'nın zoro'yu öne geçirmesi için ya iksirin yan etkisini dövüş sırasında göstertmesi lazım. Ya da king den sonra zoro'nun başka dövüşlere daha dahil olması lazım. (Kaido'nun kafasını almak için çatıya çıkarsa sanji'ye tekrar farkı koyacaktır ama king sonrası iş yapmayacaksa, bu arcı güç anlamında berabere tamamlamış olacaklardır.

Sanji en kötü nesilden değil denmişte, ben mi yanlış gördüm Hawkins ve Apoo en kötü nesilden olmasına rağmen Kaido'nun emrinde çalışıyorlar, X-Drake aynı şekilde uşaklık yapmaktan yoruldu, bir Kaido'ya uşaklık yapıyor bir Denizcilere uşaklık yapıyor, Bonney'in hali ortada, Law'ın hali yine Luffy olmasa ortada Kaido'nun adamı Doflamingo perişan etmişti. Kid biraz bir şey yapacak gibi duruyordu, Shanks'a kol kaptırdı, Apoo tarafından ihanete uğradı hapis yattı Caribou bile Kid'den bir şey olmaz diyordu, bu saatten sonra bir şey yapar mı, biraz zor. Killer gitti Orochi'nin emrinde çalıştı, Bege yine gitti Big mom'ın emrinde çalıştı, Urouge bir şey yapacağım diye heveslendi Snack'i yendi, sonra Cracker'den sopayı yiyip geri çekildi.

Yani en kötü nesil biraz şişirme bir olay, burada en çok iş yapan 2 isim var biri Luffy diğeri Blackbeard, belki Kid biraz, kaldı ki o da pek bir şey yapmadı halen.

En kötü neslin üst standartları güzel ama alt standartları çok düşük, yani Sanji burada bahsedilmedi diye küçümsemek hiç mantıklı gelmiyor bana, Hawkins > Sanji, Apoo > Sanji diyen var mı bilmiyorum hele ki X-Drake gibi bir denizci ajanı bile oraya sızmışken Sanji'ye buradan vurmak hiç mantıklı değil.

Bence Luffy ile Blackbeard'in sayesinde bu en kötü nesil olayı ortaya çıktı. Chinjao'da zaten en çok öne çıkan Blackbeard diyordu, ancak o kral olabilir demişti. Luffy ile Blackbeard o nesilden olmasa bence kimse onları tınlamaz. Kid'in bile ittifak yapmadan Yonko'ya karşı başarılı olabileceğini düşünen yok sanırım.

Sanki Sanji supernovalar arasında değil diyenler Sanji'nin novaların yarısından güçlü olduğunu bilmiyor da öyle diyor. Bazı şeyler güç değildir semboliktir. Ordan bir şey alırsın, burdan bir gönderme yaparsın bunlar alt alta üst üste geldiğinde ortaya bir şey çıkar. Heh işte mesele bu.

Sanji suit giyince fanlar hemen Sanji ile Zoro eşit demeye başladı. Zoro gidip çatıda Kaido'yu kesince sustular ses seda çıkmaz oldu. Şimdi gen uyandırdı diye gene Zoro ile kıyaslıyorlar hatta şimdi Sanji daha güçlü diyen çıkar alıntılayıp iki üç bölüm sonra gene sesleri kesilir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık