Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Zoro ve Sanji Arasındaki Güncel Güç Dengesi

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    465

Üye silindi 1004

Oven'a tüm kekte Dj ile bile girmedi Sanji, dj'li tekmeleriyle Vergo'dan kan alıp duvara yapıştırıyordu 2 kere üst üste. Wadatsumi'ye attığı hayvani saldırısını söylemiyorum bile. Oven Page1 gibi adamlar Vergo'nun 1 tık üstü adamlar fazlası değil. O yüzden abartmaya gerek yok diyorum.
Oven tek bir DJ bile yemedi ama akranı Daifuku'ya DJ bana mısın? demedi. Adamın bariz saldırı gücü eksiği var ve suit buna ne kadar derman olur tartışmaya açık. Page One zaten o topluluk içindeki en güçsüz kişi. İchiji ona da aynı atağı yapıp aynı sonucu alır. Page One gibi kötü bir örnekle Sanji'nin seviyesine ulaşamayız. Luffy çeyrek bile atmadı öyle gariban birisi Page One.

Basiret kelimesini çok ciddiye alma öylece söylenmiş bir laf sen uzatınca bende uzattım
Siz gerçekleri göz ardı ediyorsunuz ilk mesajına bak Zoro boş yapıyordu diyorsun Zoro nun bugüne kadar Sanjiden fazla katkı verdiği zaten ortada biz neyi tartışıyoruz ben Sanjiyi severim övdüğüm yerlerde var tayfaya katkısını inkârda etmiyorum fakat siz beni hater olmaya itiyorsunuz Zoro ile Sanjiyi kıyaslamak nedir arkadaş olayların sizin gördüğünüz şekilde gitmediğide açık
Son lafınıda üzerime alınmadım :D

Hâlâ anlamayıp tartışanlar varsa suçlu ben olmam değil mi:D
Daha önce de yazdım. Sanji Dof'u durdurmaya çalışırken Zoro Bartolomeo ile sohbet ediyordu. Boş yapmak değil mi bu?

Sen aşağıda bahsettiğin iki olay arasında zaman farkı olduğunun ayırdında değilsin sanırım. Zoro Pica ile kapışırken Sanji'ler BM gemisinden kaçıyordu.

Kaptan yardımcısı Pica yı alırken Doflamingo dan tek yemek gibi :hhh:
Bu konuda ciddi olduğunu sanmıyorum

Daha önce de yazdım. Sanji Dof'u durdurmaya çalışırken Zoro Bartolomeo ile sohbet ediyordu. Boş yapmak değil mi bu?

Sen aşağıda bahsettiğin iki olay arasında zaman farkı olduğunun ayırdında değilsin sanırım. Zoro Pica ile kapışırken Sanji'ler BM gemisinden kaçıyordu.
Ben zamanı arc olarak değerlendirdim olaya senin açından bakarsak Zoro iş yaptığı zaman Sanji duruyorsa boş yapmış demektir ne alakası var her saniye bir düşmanla dövüşemezsin ki

Zoro’nun aldığı power up ile saldırı gücü inanılmaz arttı. Artık yonkoulara zarar verebilecek güçte
Sanji ise ekstra hız ve Dayanıklılık aldı, saldırıcı gücü ise zoroya kıyasla bir kaç tık düşük kaldı ama kafamda şöyle bi soru işareti var. Forumun çoğu P1’ı yeterli görmesede güzel meyvesi olup hybird form kullanan birisi ve sanjinin onu ne hale soktuğunu gördük. Bence iki karakterde güzel power uplar aldılar ve ikiside bu arc 1. Tümen 2. Tümenin hakkını verecektir. Artık boş karakter olma zamanlarını geçtiğimizi düşünüyorum bu tayfa bundan sonra resmi olarak yonkou tayfası olacak çünkü

Zoro kendi kaptanına güvenmeyip ona saldırmadıkça ve zoro pasta yapmayı öğrenmedikçe maalesef sanji seviyesine gelemez.

Üye silindi 1004

Zoro tayfanın insan kaynaklarından sorumlu. Bartolomeo'yla mülakat yapıyordu kimdir kimin nesidir diye... Adam işini yapıyor yine yaranamıyor.. Anti-Zoroculuk her geçen gün radikalleşiyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 18)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık