Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Zoro ve Sanji Arasındaki Güncel Güç Dengesi

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    465
Oda'nın mantığını anlayan adam, aralarındaki farkı çok görmez. Bazı sahneler fark çok gibi gösteriyor fakat Oda'nın kafasında ikisi arasında dağlar kadar fark yok.

Büyük ihtimal bu arc ya da bir iki arc'a Jinbe'yi geçmiş olacaklar. Şu an bence ikisi de Jinbei'yi alamaz.
Sanjiyi gücü ne yapacak onu görmek lazim. Teachin en güçlü adamı ile aynı gücü var, hızlı ve Page One dövüşü gördük deli tekme gücü de var. Belki de YC5 ayarı adamı zorlanmadan aldı belki çok düşük bir adamı

Zoro da baya gözümde hype yaptı. Ben ikisi için de öne geçer diyorum savaşta. Sanjiden tam emin değilim de Jinbei Wanoya gelirse en güçlü adamı Zoro olur gene.

Yani iki yıl öncesi için evet, çok bir fark olmadığı doğru. Ama Sanji Suit'i alana kadar neredeyse şamar oğlanına döndü, Zoro efendiye ise badass sahnelerden başka bir şey çizmedi Oda denen cibilliyetsiz arkadaş. 2 yıl sonrasında Suit'e kadar fark çok açıktı.
Suitle birlikte X2 ya da X3 oldu diyebiliriz Sanji için. Hız, dayanıklılık ve direnç, saldırı gücü ve görünmezlik. Daha Franky ve Usopp bir el atacaklar. O hali suitin nihai hali olabilir. Şu anda halen tamamlanmış değil. Zoro Shodai Kitetsu'yu alır. Sanji de suiti geliştirir son hallerini o zaman görürüz.

Sanjiyi gücü ne yapacak onu görmek lazim. Teachin en güçlü adamı ile aynı gücü var, hızlı ve Page One dövüşü gördük deli tekme gücü de var.

Zoro da baya gözümde hyoe yaptı. Ben ikisi için de öne geçer diyorum savaşta. Sanjiden tam emin değilim de Jinbei Wanoya gelirse en güçlü adamı Zoro olur gene.
Olabilir tabii. WCI'de ben Sanji önemli birisini indirir diyordum ama eli boş döndü, aynısını Wano'da olmaz umarım.

Sanji abilerinin ayarında. Onlarda da suit var. Seviyeleri ortada.

Zoronun da çok üstte olduğunu sanmıyorum şuan. Kılıç zoro’yu emdiği için fazladan alan kesti zoro. Kılıcın shuusui’den öyle çok abartılı farkla güçlü olduğunu sanmam ikisinin de ligi aynı sonuçta. Bu bölüm zoro’nun o kılıcı karartabileceği ima edildi o zaman çok güçlü olur.

Zoro dua etsin vergo yerine monetle, dofy yerine barışçıl fujiyle karşılaştı. Zoro’nun yeni kılıcı beklediğimden güçlüyse aralarındaki fark daha nettir. Ama şuan zoro az farkla geçmiştir derim. Güçsüz kılıcıyla değiştirse neyse de shuusui’yle değiştirdi ne kadar fark olabilir?

Üye silindi 5781

Foruma bazen gülmek için giriyorum. Teşekkürlerimi o oyları veren 68 kişiye sunuyorum

Luffy henüz Yonkou ayarında değil. Verdiğin not biraz abartılı olmuş. Zoro ve Luffy ikisi birlikte dalacaklar. Aralarındaki farkı o kadar yaklaştırma bence.

Kaido : 100
Luffy : 82
Zoro : 75
Sanji : 72
18 fazla bu kadar cok degil dir aralarındaki fark öyle olsa luffy yine zarar veremez bu adama. Ayrıca kaido en fazla 97 dir serie'nin zirvesi kk dir oda 100 olur.
Kaido 97
Luffy 90
Zoro 86
Sanji 83.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık