Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Zoro ve Sanji Arasındaki Güncel Güç Dengesi

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    465
Sanji fanları şu sahneyi unutmuş anlaşilan surda zoro olsa k.haki fakiri, ama sanji olunca kucağında luffy vardi dikkati dagıldı oluyo mağdem o kadiar iyi hakisi niye kacamadı.

Kamuzo dan darbe alan zoro k.haki fakri oldu ama sanji olunca bahaneler bahaneler.
Yuh yani adamın etrafında ordu vardı yav. Her taraftan ateş ediyorlardı. Koluna mermi yiyince de böyle demiştiniz bari pekoms için endişelenince laf etmeyin. Sanji’nin düştüğü yere bak millet silahlarıyla bekliyor orda. Sanji orda gelen adamı görünce direkt sol üst panele bak luffy’nin kafasını tutuyor korumak için yani Luffy için mi pekoms için mi endişelensin yoksa her şeyi boşverip kolunda yük olan luffy’yi bırakıp gözlem hakim iyi şurdan sıyrılayım kaçayım mı desin. Zoro’nun sahnesi çok farklı.

Yuh yani adamın etrafında ordu vardı yav. Her taraftan ateş ediyorlardı. Koluna mermi yiyince de böyle demiştiniz bari pekoms için endişelenince laf etmeyin. Sanji’nin düştüğü yere bak millet silahlarıyla bekliyor orda. Sanji orda gelen adamı görünce direkt sol üst panele bak luffy’nin kafasını tutuyor korumak için yani Luffy için mi pekoms için mi endişelensin yoksa her şeyi boşverip kolunda yük olan luffy’yi bırakıp gözlem hakim iyi şurdan sıyrılayım kaçayım mı desin. Zoro’nun sahnesi çok farklı.
Ben cevabı verdım bu konuyla ilgili diyecek baska bir seyim yok.

Neyse hadi barışalım :D Olur böyle şeyler. Sen bakma bana takılıyorum öyle. Ama dediğim şey benim düşüncem aynı fikirde olmak zorunda değiliz :D Bu arada Sanji ve Zoro olayına dediğin şey gerçekten doğru değil ama yani nerede oldukları fark etmez ikisinin de dikkati dağılıyor.
Küstüğüm yok da. Tatlı tatlı konuşmak güzel evet.
Ama dediğim hangi olay doğru değil, onu anlamadım.

Sanji'nin kucağında Luffy olduğu mu, Zoro'nun ayaklarının yere bastığı mı?

Direk mangadaki görüntülerden bahsediyorum. Nesi doğru değil?

Yok, o farklı. Bizden farklı bir seviyede o.
Ne biliyim yani işin zevki burada değil mi? Ben Luffy tek yiyince dalga da geçerim, Zoro delinse de dalga geçerim, Luffy kata alsa hoşuma gider, Zoro olur da Jack'i kesse hoşuma gider. Olayın eğlencesi önemli :D her karakter ile biraz dalga geçme, hepsiyle biraz övünme olması lazım ki seriden zevk alasin

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık