Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Zoro ve Sanji Arasındaki Güncel Güç Dengesi

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    465
Bu hafta seni bol bol ağlatacağım fandaşım. Zoro'ya yavaş diyorlar; ama adam daha ne olduğunu anlamadan tek yedi. Bunlar sanıyor ki Sanji Zoro'ya saldırırken Zoro Luffy gibi bekleyecek. :(

Güzel başlamış sonunda sıvamışsın. Ne alakası var zoro da eşşekten inip hawkingse dalsaymış o zaman ? Iyi güzel yazıyorsun da tezin hemen çürütülür. Zoro da orada olsa farklı bir şey yapmazdı. Karşılaştıkları adamınların seviyesini bir tutuyorsan sana hayırlı işler.
Zoro ''eşşekten'' inip Hawkins'e dalmayı istemez çünkü yanında kaptanı var. O an amaçladıkları şey kavgayı uzatıp tüm Wano'yu başlarına toplamak değil. Yoksa Zoro> Hawkins zaten.

Japon nickli reis naptı ya güzel başladın ama drake ve hawkins bunlardan çok daha güçlü adamlar:( zoro reis bile ah uh çekti hawkins’e ve ordan ayrıldı. Law’a yetişmeye çalışan sanji’ye böyle demen hoş olmadı:( bu hafta zoro’cuyum ama sanji’yi ezmek için değil zoro’yu övmek için zoro’cuyum:(
Page one gibi bir azman karşısında tek çizgi almadı sanji hani zoro reisin şov yapması sanji’nin gücünü eksiltmez ki dostum.
Kanka biliyorsun Zoro fanlarının yüzde doksanı falan beni engellemiş durumda. Dedim ki biraz da diğer üyelerin yüzde doksanı beni engellesin. :(

ikisini karşılaştırken iki farklı tayfadanmış gibi düşünüp hareket etmek gerektiğini düşünüyorum. açıkçası zoro sanjiden çok luffy ye yakın gibi geliyor bana. hayalleri güçten geçen iki adam diğeri bambaşka bir şey. zoro sanjiye yakın olacaksa bu işin sonu nereye varır ? Oda sanjiye özel güç bile düşünmemiş vermiş kıyafeti al takıl demiş resmen. hayır bari şu iki yılda rokushiki teknikleri öğreneydin de onların üzerine kurulu olaydı güçlerin. ateş ve hakiyle birlikte gün geçtikçe güçlenen bir adam görürdük biz de. neyse bu adama tahammülüm kalmadı artık

Germa’nın gücünü partiye göre değerlendirmemek lazım. Kata luffy dahil 3 kişiyi birden alıyordu. Daha sonra luffy dayak yese de tek başına dövüşebilmeye başladı. Hem gemide hem ayna dünyasında.

Sanji dj kullanıyorken daifuku cini tarafından uçuruldu. Arc sonunda sanji dj kullanmadan gemi boyunda cin blokladı.

Partide tayfa ve germa psikolojik olarak kötü durumdaydı. Hatırlarsanız mangaka tayfanın cp9 karşısındaki durumunu da böyle açıklamıştı. İlk toplu savaşta psikolojik durumlarından dolayı bişey yapamadılar(tayfa dağılıyordu, savaşma sebepleri belli değildi).
Daha sonra hepsini teke tekte yendiler. Tıpkı germa’nın arc sonunda orduları ve komutanları kesip biçmesi gibi. Saatlerce savaşıp ayrıldılar.

Germa çok güçlü değil tabi ama tek yiyecek seviyede de değiller. Luffy’nin 2 kişiden yardım alarak dövüşemediği adamı ichiji nasıl oyalasın? Tek yemedi de zaten pes etti. 5 saniye sonra bomba patlayınca ayağa kalktı uçarak gitti 10.000 kişilik orduyu yıktı güçsüz komutanlarla beraber. 1 gün geçmeden bi de gidip güçlü komutanlara karşı savaş başlattılar.

Son bölümden sonra denge tekrardan değişti. Sanji> Zoro. Küçücük tırpandan bayılan adamı Sanji tekmeleriyle önce bayıltır sonra ayıltıp tekrar bayıltır.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 12)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık