Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Zoro ve Sanji Arasındaki Güncel Güç Dengesi

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    465
Yani genelde sana çok şey etmiyorum gazabıma uğramadın çok ama fandaşların sinir bozucu olabiliyor genel itibariyle. :D

Onlarda üstü kapalı lafı çalıyor ben direk söylüyorum tek fark bu benzer kalır yanları yok sende farkındasındır.
Bir ara bir tartıştmıştık hatırlarsan. Sürekli eğlencesine takılırsan, kimse çok sinir bozucu gelmiyor. He evet bazen sinir bozucu olabiliyor onu da düzgünce karşılamaya çalışıyoruz. Neyse fazlada uzatmayalım konu kirlenmesin :)

Sanjinin alabileceği bir p-up yoktu. Maksimumuna dayanmıştı. Potansiyeli anca bu kadardı. Vergo'da gördük. Daifukunun cininde gördük. Mangaka gitti suit verdi ki sınırını aşsın. Bundan sonra suitin verdiği becerilerle kendi gücünü de biraz geliştirecek. Seri sonunda suitsiz gücü bir Jack yapar. Suitle ise Kizaru'yu geçer.

Ama Zoro öyle mi. Herif kılıç değiştirir güçlenir, kral haki çıkar güçlenir, element keser güçlenir, sol gözden belki bir şey çıkar, şeytani güç çıkar, ashura açar. Adamın güçlenmesini beklediğimiz dünya kadar yanı var.

Zoro seri sonunda saf bir kılıç ustası olarak Zoro > Mihawk > Shanks denklemine girer.

Zoro ve sanji arasında kulvar farkı var. Yakın gözükmesinin sebebi sadece Zoronun mütevaziliğidir.
Sanji gelişimini durdurdu ama Zoro sürekli hayvani power uplar alacak demek de ne bileyim yani. Oda kaç defa gözümüze sokmadı mı bunlar monster trio diye? Onu geçtim ağzına kılıç koyan adam sürekli yeni saldırı bulup power up alabiliyorsa kendi bedenini kullanan Sanji de alamaz mı? Seri sonunda muhtemel Zoro-Mihawk kapışmasında Mihawk’ın üç dört isimli saldırısını görecekkken ana karakterlerden Sanji’nin nihai halinin diable jamble ve suit olacağını mı düşünüyorsunuz? Kizaru alır demişsiniz, Zoro kimi alacak seri sonunda da Kizaru küçümseniyor? Bunun üstü yonkou zaten. Mihawk’ın seviyesi ne ki, KK falan mı? Gönül istiyor Shiryu Mihawk’ı ve Zoro’yu üst üste koysa da seri sonu biraz eğlensek..

Umarım bu hafta Page One-Sanji dövüşünün akıbetini görürüz. O duruma göre burada yer yerinden oynar.
Yüksek ihtimalle dövüş uzamadan bitmiştir. Son bölümde hasarlı görünmüyordu Sanji. Ama ağırlığını bile koymuşsa dövüşe Zoro'nun kılıçlarıyla kapatamayacağı fark açılmıştır. Artık Oda denkliği tekrar oluşturmak için gözünü mü açar, Robert Johnson gibi ruhunu şeytana mı sattırır bilemem. Gerçi Sweet Home East Blue güzel olurdu:oleyo2:.

Yüksek ihtimalle dövüş uzamadan bitmiştir. Son bölümde hasarlı görünmüyordu Sanji. Ama ağırlığını bile koymuşsa dövüşe Zoro'nun kılıçlarıyla kapatamayacağı fark açılmıştır. Artık Oda denkliği tekrar oluşturmak için gözünü mü açar, Robert Johnson gibi ruhunu şeytana mı sattırır bilemem. Gerçi Sweet Home East Blue güzel olurdu:oleyo2:.
Niye page1 zorodan güçlüdür diye bir delil mi var ki sanji fark atmış olsun?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık