Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Zoro Tayfaya Katılmasaydı?

Sanji çok daha fazla hasar aldı zoro’dan.
Ha yinede hasara dayanır mıydı orası tartışılır.
Adam absalomdan bit ton dayak yiyor.

Sonra oz’dan darbe alıyor 2-3 tane.
Sanji her türlü luffy’nin acısına dayanır demiyorum ama kuma’nın shock saldırısından sonra sanji zoro’dan çok daha bitik ve hasarlı haldeydi.
Zoro'nun da dayanamadığını gördü.
Sanmıyorem.

3 aydan aşşağı kalkamaz denip 1 haftada iyileşen kutlu bir adama sahibiz bu tayfada.Bence nimetinin kıymetini bilelim ve ona daha fazla nankörlük etmeyelim...

Sanmıyorem.

3 aydan aşşağı kalkamaz denip 1 haftada iyileşen kutlu bir adama sahibiz bu tayfada.Bence nimetinin kıymetini bilelim ve ona daha fazla nankörlük etmeyelim...
Ben bir şey demedim zoro’ya :D
Sadece sanji başta daha kötü durumdaydı bu bir gerçek. Sanji acıya dayanır mıydı bilemem.
Zoro’ya helal olsun zaten o sahne efsanedir.

Sanmıyorem.

Bro hatırlamıyor musun Kuma Zoro'ya nokta kadar o acı balonundan verdiğinde Zoro çığlıklar atmıştı. Kuma bunun hepsini alırsan öleceksin demişti felan.

Bu arada 3 arcdan aşağı adam akıllı kalkamadı zaten. Onun dışında Zoro'yu severim.:D

Bro hatırlamıyor musun Kuma Zoro'ya nokta kadar o acı balonundan verdiğinde Zoro çığlıklar atmıştı. Kuma bunun hepsini alırsan öleceksin demişti felan.

Bu arada 3 arcdan aşağı adam akıllı kalkamadı zaten. Onun dışında Zoro'yu severim.:D
Tamam işte o ilk dediğini de hesaba katıyorum :D Sanjinin o kısmı geçebileceğini sanmıyorem.Sonuçta ayağa kalktı ve işin büyük kısmını içine aldı (Bu son söylediğim biraz ofsayt bir cümle oldu ama :D ) Kuma'nın etkilendiği kısım oydu zaten.
One piece'de yanlış hatırlamıyorsam bilmem kaç yüz bölüm sadece 1 - 1.5 ayı kapsamıştı zaten.Sen hesap et :D 1 Haftadan da erken kalkmış, 8.5 saat falan.YAV Ne kutlu bir adam ha.
Ben bir şey demedim zoro’ya :D
Sadece sanji başta daha kötü durumdaydı bu bir gerçek. Sanji acıya dayanır mıydı bilemem.
Zoro’ya helal olsun zaten o sahne efsanedir.
Adamsın.Sanji daha kötü durumda değildi ama yinede adamsın :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık