Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Zoro Tayfaya Katılmasaydı?

Herkes kendi hayalini yazar buraya. Hiçbirisi yanlış olmayacağı gibi hiçbirisi de doğru olmaz. Alternatif bir kurgudan bahsediyorsunuz ve serinin çizeri buna dahil değil. Yani onun ne düşüneceğini bilmiyoruz. O zaman herkes kendi hayalini yazar. Bir de Zoro'nun ölümün kıyısına geldiği yere kadar kurguyu değiştirmeyip de sonrasını değiştirmek komik oluyor. Oraya kadar değişmezse ölür tabiki. Bunu tahmin etmek için çok zeki olmaya gerek yok. Ancak madem Zoro'nun tayfaya katılmadan neler yapabileceğini konuşuyoruz, tayfaya katılmasını sağlayan kurguyu da, yani esir düşmesini de değiştirelim.
Mesela bence dünyanın en ünlü kelle avcısı olarak yükselirdi. Tayfayla yolu bir şekilde kesişirdi ve muhtemelen tayfaya yardım ederdi. Sonra da hedefine ulaşırdı.

Şuan bence sen inat edip boş yapıyorsun. Ben sana nasıl yükselecğini yazmadım, Mangaka bir şekilde bunu ayarlardı ve bir bakmışız manganın bir bölümünde Zoro diye güçlü bir herif çıkmış anladın mı? Yani bunun nasıl olduğunun önemi yok. Sen mantık kasıyorsun ama manga da çok mantık da yok. Korkak Coby bile bir anda Garp ile karşılaşıp adamın himayesine giriyor anladın mı? Bu şekilden bahsediyorum. Yan yok yön duygusu yok işte tayfası falan değil. Olay Oda da bitiyor diyorum, Zoro ya da bir şekilde yapardı diyorum. Ama aynı Zoro potansiyelini düşünüyor ise diyorum. Mesela Weevil Çok mu zeki? Değil ama yanında anası var. Zoro da biri ile karşılaşır yolunu bulurdu anladın mı? Bu kadar basit.
Oda çizer olur. Güzel mantıkmış. Bende her tartışmaya böyle yazayım artık.

Oda çizer olur. Güzel mantıkmış. Bende her tartışmaya böyle yazayım artık.
Hahaha ya ne diyeceğiz? Oda çizer diyeceğiz tabi. Bu kadar üzerine düşündüğün her şeyi adam çizdi. Sen öyle bir anlatıyorsun ki karakterlerin kendi iradesi var ve One Piece evreni artık Oda dan bağımsız ilerliyormuş gibi anlatıyorsun. Haterlığın da bir sınırı olmalı bence.

Hahaha ya ne diyeceğiz? Oda çizer diyeceğiz tabi. Bu kadar üzerine düşündüğün her şeyi adam çizdi. Sen öyle bir anlatıyorsun ki karakterlerin kendi iradesi var ve One Piece evreni artık Oda dan bağımsız ilerliyormuş gibi anlatıyorsun. Haterlığın da bir sınırı olmalı bence.
Bugün de Zoro haterı olduk çok şükür. Sıkıştın mı haterı bas geç güzel kafa :D

Ee sende bana Fanlık yapıyorsun damgasını basıp geçtin :D Tamam adamın fanıyım ama körü körüne değilim ben sadece olasılıkları yazdım ki bence çok mantıksız değil.
Sen gayet körü körüne fansın. Direkt Zoro sıkışınca h.haki verdin herife. Sonra mucizevi bir şekilde h.hakiyle bağlı olduğu yerden kurtardın falan... H.hakisi olan adamlar nasıl yakalnıyor hiç anlamıyorum zaten. Bas h.haki kurtul demi :/

Sen gayet körü körüne fansın. Direkt Zoro sıkışınca h.haki verdin herife. Sonra mucizevi bir şekilde h.hakiyle bağlı olduğu yerden kurtardın falan... H.hakisi olan adamlar nasıl yakalnıyor hiç anlamıyorum zaten. Bas h.haki kurtul demi :/
H.haki derken o potansiyel ile açabileceğini düşündüğüm için dedim. Ve H.haki çok sıkışınca açıldığını gördük, orada açsa etrafta ki herkes mefta. Sonra Zoro bir yol düşünüp kaçardı. Sende körü körüne hatersın işte.

H.haki derken o potansiyel ile açabileceğini düşündüğüm için dedim. Ve H.haki çok sıkışınca açıldığını gördük, orada açsa etrafta ki herkes mefta. Sonra Zoro bir yol düşünüp kaçardı. Sende körü körüne hatersın işte.
Peki ben hater olayım. Zoroda h.haki açıp onla bağlı olduğu çubuğu falan bayıltıp kaçsın.

Seri açısından kayıp olmayacağı kesin bana göre. Zaten tayfanın karşılaştığı rakipler güçlendikçe kendilerini ortalikta göremiyoruz. O yüzden çok aramıyorum bunu.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık