Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Zoro, Sabo ve Yamato Arasındaki Güç Dengesi

Güç Sıralaması?

• Kullanılan toplam oy
    151
Sabo, Kuma'yı o hâlde görünce çıldırdı yanındaki komutanları sakinleştirmese kendi kendini eleverecekti, hangi stratejiden bahsediyorsun? Yamato da stratejik zeka yok mu? Onigashima savaşında Momonosuke'yi doğru yönlendirmesi, doğru zamanda doğru yerlerde olması sayesinde bugün tayfa yolculuklarına devam ediyor. Ayrıca Yamato'yu toplasan 10 bölüm gördün görmedin nasıl stratejik zekaya sahip olmadığını düşündün?

Yamato için tek yerdi demek nasıl bir mantıktır yahu? O dediğini Kaido bile yapamadı. Sabo sıradan bir insan, Yamato ise hem Oni hem de Mitolojik Zoan kullanıcısı yani savunma ve direnci Sabo'dan çok çok çok daha fazla. Zoro'nun da direncinin Sabo'dan iyi olduğundan eminim.

Çocuğunun aklını başına getirmeye çalışıyormuş! Yahu manga panellerine bir dön bak hele Kaido'nun en korkunç hâli Yamato'ya karşı mı yoksa Zoro'ya karşı mı? Daha 8 yaşında bir çocukken bir ay boyunca mağaraya atıyor, dövüş içinde öldürmek için saldırdığını hem Yamato söylüyor hem Kaido tasdikliyor.

Fujitora ve Ryokugyu birbiriyle kapıştı. CP ajanlarından üst düzey kimseyi Devrim Ordusu'yla kapışırken gören var mı? Sanırsın Sabo Marijoes'e tek başına girdi ortalığı yakıp yıktı. Yahu Devrim Ordusu komutanlarının yetenekleri sızma ve suikast için çok iyi olduğu için o kadar başarı sağladılar.

Yaşayanlar içinde ilk on mu?

1) Luffy
2) Shanks
3) Teach
4) Dragon
5) Mihawk
6) Akainu
7) Kuzan
8) Ben Beckman
9) Kizaru
10) Fujitora
11) Ryokugyu
12) Garp
13) Rayleigh
14) Sengoku

Daha bunların yanında İmu ve Gorosei de var. Bırak ilk 10'a ilk 20'ye bile giremez.
Senin mesajlarını bayağıdır okuyorum Sabo ve Yamato'yu amirallerin altına koyman bayağı şaşırtıcı geldi. Bana göre de amirallerden güçsüz ama senden beklemezdim.

Son düzenleme:
Kendi gücüyle bir şey yaptığını görmedik ki hiç o zaman da dirseğinde bir zımbırtı vardı ondan titresimler mi ne gönderiyordu.Burgess olayını argüman göstermek saboya eksi yazar. :D
Burgess BB'nin 1. Komutanı değil mi? Shiryu ise 2. Komutan. Shiryu İmpel Down'da Magellan'la eşit gösterilmişti. Eğer bu Komutanlık sistemi güce göreyse Burgess>Shiryu, Magellan demektir.

Son düzenleme:
Burgess BB'nin 1. Komutanı değil mi? Shiryu ise 2. Komutan. Shiryu İmpel Down'da Magellan'la eşit gösterilmişti. Eğer bu Komutanlık sistemi güce göreyse Burgess>Shiryu, Magellan demektir.
Tayfasında ki ilk elemanı diye 1.komutanlığı aldı yoksa güçle alakası yok yoldan alakasız birini çevir one piece bilgisi olmasın burgessa çöp der güç namına hiçbir şeyi yok tayfanın en güçsüzü net burgessdır.

Senin mesajlarını bayağıdır okuyorum Sabo ve Yamato'yu amirallerin altına koyman bayağı şaşırtıcı geldi. Bana göre de amirallerden güçsüz ama senden beklemezdim.
Haoshoku Haki'yi silahlanma biçiminde kullanması ve Mitolojik Zoan'ıyla aslında o ligin içinde olduğundan eminim ama donanmanın en ağır topları olan amiralleri şimdilik bir tık yukarıda görelim. Yarın Yamato o ligi aştığında amiral lobisinin düşüşü daha sert olacaktır. Bırak biraz yüksekte yer tutsunlar. :ehe:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık