Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Zoro mu Güç Artışılarını Hak Etmeden Aldı, Yoksa Luffy mi?

Hangisi beleş power upla geldi

• Monkey d luffy

Kullanılan: 30 15.0%
  • Roronoa Zoro

Kullanılan: 40 20.0%
  • Her ikiside hakkıyla geldi

Kullanılan: 102 51.0%
  • Her ikiside beleş power upla geldiler

Kullanılan: 28 14.0%

• Kullanılan toplam oy
    200
Ben başlığa takıldım. Yazım, imla filan katledilmiş. Her ilk harfin büyük olması gerekmiyor mu?

Özel isimler?
Kesme işareti?

Ha bir de Roronoa Zoro'yu doğru yazıp monkey d. luffy yazarak taraftarlığı yapmış üye. xd

Yalnız Luffynin 2 sene çalışıp janjanlı hakiyi Rayliden öğrenemeyip hapishanedeki 30 cm bi dededen öğrenmesi... Şimdi 2 sene öncesi Oda kim kimi nereye yollamış bi bakalım. Luffyi Kujaya hanımefendilerin olduğu yere yollanmış. Burada ne öğrenebilir? Hiç bir şey. Neyse ki Rayli ilk kez şarabı yerine başkasını tercih etmiş ve eğitmeye gelmiş. Belki de Kuma söylemiştir. Git eğit diye... Yoksa Luffy 2 sene Kujada eğitim alacaktı. Gerçi Raylinin de nasıl eğittiği ortada... 3 haki öğretmiş bırakmış.

Peki Zoro nere gitti? Serinin en iyi kılıç ustasının adasına. Kılıcını karartmış 2 kişiden biri... Adam şey de demiyor ha "Bu adamın amacı beni kesmek dur lan ben şunu ortadan ikiye bir daha yarim..." Ne yapıyor Katakuri gibi beni yenecek adam sensin diyip bunu eğitiyor yaba işe...

Bu arada Mihawk > Rayli.

Yani kısaca doğru düzgün vs atmadan sürekli gelişen, sanki torpille atanmış başkan gibi en güzel adaya düşen Zoro...

İki karakter karşılaştırılıyor power up konusunda ve biri baş karakter.Bunu One piece okumadan bile cevaplayabilir herkes bence

İki karakter karşılaştırılıyor power up konusunda ve biri baş karakter.Bunu One piece okumadan bile cevaplayabilir herkes bence
Bir tarafta dayak yiye yiye, güçlü rakip göre göre( hordy, ceaser, doflamingo, cracker, katakuri) güçlenen luffy, diğer tarafta en güçlü rakibi pica olan, kılıçtan kılıca atlayan zoro... ama evet ana karakter hep belesci

Konu daha boş beleş.
Seride meyve yeme denilen birşey var direk boş beleş power up bu mantık çerçevesinde

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık