Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Zoro Güç Konusunda Kime Daha Yakındır?

Zoro Kime Daha Yakın?

• Kullanılan toplam oy
    397
İkisinin aynı tarafta olmasıyla meteorlarının kafesi geçememesinin ya da meteorlarının Law'ın bile kesebileceği çapta bir şey olmasının arasındaki bağlantı ney :D Doffy bu adama atarlanıp Kaido ismini duyunca şaka yapmayı kes Law diyip sinir krizine giriyorsa bu bir şey anlatmalı bana göre.Ya da yanındaki mevkidaşı varken 2v4 yapıp yaralanması falan bilemiyorum.King bu adamla kapışırsa ya da başka bir yc1,ben garanti kaybeder demem şahsen.Bunu diyeceğim Kuzan ya da Akainu örneği var ama.
Bağlantı orda Fujinin Doffu durdurmaya çalışmaması. Bu denizcilerin hatası diyip Luffynin ülkeyi kurtarmasını beklemesi. Doff olayına gelirsek sorun orda sadece Kaido değil. Kaidonun tayfasının birinin peşine düşmesi mi yok vasıfsız denizci koramirallerinin mi? Ayrıca Doffun ordaki rahatlığı tamamen ne yaparsam yapayım Fuji bana bi zarar veremezden kaynaklı. Haklı da. Goroseiden emir gelmediği sürece Hiçbir denizci bir schibukaiye saldıramaz. Anlaşmaları böyle. Ayrıca ben hiçbir amiralin bir YC1e kaybetçeğini inanmıyorum. Marco da burda 2 sağ kol fanı bana saldırcaksınız ama neyse...

Bağlantı orda Fujinin Doffu durdurmaya çalışmaması. Bu denizcilerin hatası diyip Luffynin ülkeyi kurtarmasını beklemesi. Doff olayına gelirsek sorun orda sadece Kaido değil. Kaidonun tayfasının birinin peşine düşmesi mi yok vasıfsız denizci koramirallerinin mi? Ayrıca Doffun ordaki rahatlığı tamamen ne yaparsam yapayım Fuji bana bi zarar veremezden kaynaklı. Haklı da. Goroseiden emir gelmediği sürece Hiçbir denizci bir schibukaiye saldıramaz. Anlaşmaları böyle. Ayrıca ben hiçbir amiralin bir YC1e kaybetçeğini inanmıyorum. Marco da burda 2 sağ kol fanı bana saldırcaksınız ama neyse...
Fuji'nin gök taşlarını örnek veren sen değil misin onu soruyorum ben de.Kafes geçemeyip parçalara ayrılan meteorlarıyla,kafesi itmesiyle,g3 durdururken yaralanmasıyla,2v4 de mumyalanmasıyla shichi olduğu için Dof'a dokunamayacak zorunda olmasının arasındaki bağlantı nedir ? Dof'a dokunabilecek olsa o meteorları kuş kafesini paramparça mı edecekti yani :D En basitinden ben Akainu'nun,Kizaru'nun saldırılarına kafa atan,kelepçeli haldeyken Kizaru'nun ışınlarını yiyip bilincini kaybetmeyen,adam akıllı hasar aldığı tek kişi Garp olan Marco'nun Fujitora'ya kaybedeceğine inanmıyorum.Hatta şimdi bakınca en güçlü sağ kol olma olasılığı çok yüksek Marco'nun.

Fuji'nin gök taşlarını örnek veren sen değil misin onu soruyorum ben de.Kafes geçemeyip parçalara ayrılan meteorlarıyla,kafesi itmesiyle,g3 durdururken yaralanmasıyla,2v4 de mumyalanmasıyla shichi olduğu için Dof'a dokunamayacak zorunda olmasının arasındaki bağlantı nedir ? Dof'a dokunabilecek olsa o meteorları kuş kafesini paramparça mı edecekti yani :D
Orda Fujinin gücünü örnek verdim. İş ciddi olsa olay kuş kafesine gelmeden biterdi. Kaidonun Lütfüye attığı tek gibi :D

Reis sizinki tamamen fanatiklikten kaynaklı... Lütfü MC. Zoro yırtınsa da Lütfüyü geçemez.
Benim gördüğüm ise mangakanın Lütfü'yü Zoro'nun geçmemesi için yırtındığı. Zira dövüşlerinin her birinde akıllara durgunluk veren aptallıklara başvurulan kişi Lütfü :oops:

Luffy zoro'ya g4 ile vursa yarısı boşa gider onigashimada ücretsiz tura çıkar.
İçi boş yorumlar bunlar Maykkk :(

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık