Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Zoro Güç Konusunda Kime Daha Yakındır?

Zoro Kime Daha Yakın?

• Kullanılan toplam oy
    397
Millet kendi kafasında belirlediği güc seviyesine göre yorum yapıyor hic birinin bir gercekciliği yok.
sanji ve zoro nun sınırlarını zorladıği bir vs görmedikce de bu konu anlamsız. insaların kendi kafasından güc seviyesi uydurduğu bi yer olacak. :artiz:

Son düzenleme:
Millet kendi kafasında belirlediği güc seviyesine göre yorum yapıyor hic birinin bir gercekciliği yok.
sanji ve zoro nun sınırlarını zorladıği bir vs görmedikce de bu konu anlamsız insaların kendi kafasından güc seviyesi uydurduğu bi yer olacak. :artiz:
Yalnız bu mantıkla tüm güc seviyesi yorumları ve konuları çöp oluyor. Evet bazı belirli şeyler var ama bu gibi konularda sadece tahmin bekleniliyor. Burda bana kalırsa doğrusuna en yakın yorumu yapmak.

Yalnız bu mantıkla tüm güc seviyesi yorumları ve konuları çöp oluyor. Evet bazı belirli şeyler var ama bu gibi konularda sadece tahmin bekleniliyor. Burda bana kalırsa doğrusuna en yakın yorumu yapmak.
elde birşey olsa haklısın ama hic bişey yok 2 yıl önceki doruki ödül bunların hic biri belirleyici bir unsur değil adamlar ter dökmedi iki yıl sonra neye dayanarak cıkarım yapılıp mantıklı bir yorum yapılması bekleniyor.?

Forum için güzel konu. Açıklamalar da yeterince objektif duruyor. Bu yüzden tebrik ederim.

Fikrime gelecek olursam; bu konular artık umurumda değil. İmparator güçlerini bile sahneye göre eğip büken bir yazarın eserinde, ana karakterlerin güçlerini tartışmak çok anlamsız geliyor bana. Seri bu şekilde ilerlerse Solo Leveling gibi olacak zaten. Tüm önemli düşmanları Luffy yenecek, tayfa da yanında itibar kasacak. Sonra iki sahne çizecek ve Zoro ile Sanji fanlarının ağzına bir parmak bal çalacak; tartışmalar da kaldığı yerden devam edecek.

Her şeye rağmen, Luffy'ye yakın olduğu yönünde oyumu kullandım. O kadar da ölmedik. :flaugh:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık