Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Zoro Güç Konusunda Kime Daha Yakındır?

Zoro Kime Daha Yakın?

• Kullanılan toplam oy
    397
Bu dediğin p.up'ın temelleri zaten o 2 yılda atıldı. Yani luffy hakisiz dönüpte udon da çoşmadı.
Doğrudur ama 2 sene önce dokunmadan haki aktarmayla ilgili hiçbirşey öğrenmemişti
Hayır şuan mangada yaşanan bir olayı söylüyorsun ve bunu kabul ediyorsun. Mantığından ayrı bir şekilde Luffy 2 gün içinde bir power up aldı mı? Luffy her arcta kat be kat güçleniyor mu? Bu da demektir ki Luffy tayfadaki herkes ile arasında ki farkı açtı.

Senin vereceğin örneğe gelirsek zamanında Zoro Mihawk'tan eğitim alırken Luffy direk olarak Kk'nin sağ kolundan Zoro'nun gelecekteki konumundan eğitim alıyor. Onun üzerine iki karakterinde aldığı p.upları bir düşün. Sonra aralarındaki normal farkı düşün. Bunu objektif olarak yaptığında Luffy'nin nasıl bir canavar olduğunu görürsün zaten.
Ben Luffy ye birşey demiyorum zaten herif gerçekten güçlü ve kapasitesinide aşıyor ama Zoro hem kılıç hem haki eğitimi alıyor ve gerçek bir fight görmedik Zoronun gücünü ve yorulup yara alacağı bir fight sonunda uzun uzun konuşmaya niyetim var zaten
Bunu ancak Thriller Bark için geçerli sayabiliriz.

İnan bana, tek bir zaman ve mekandaki bir örneği diğer arklara yaymamamız gerekiyor.
Ben de zamanında o hataya düştüm ve yanıldım.
Arkadaş maddesini o arc için yazmış bende yorumumu o arc için yazdım abes birşey yok orda hocam :D

Wano öncesi Zoro Luffy'ye yakındır diye düşünüyordum. Zoro'nun sınırını görmediğimizden ve Cracker'ı çok zorlanarak da olsa alabileceğini düşündüğümden o zaman Luffy'ye yakındır demişliğim var. Tabi o zaman Sanji'de suit de yoktu.
Şu an için konuşursak Luffy ve Sanji'ye eşit mesafededir.
Seri sonu için konuşursak, Luffy'ye daha yakın olacaktır.

Zoro=Sanji ya da Sanji>Zoro demedim ki demem de. Ama Luffynin şuan yapabildiği şeyleri yapamadığı kesin. Ne geleceği görebiliyo ne ryou haki kullanabiliyo ne de kralların hakisi kullanabiliyo. Luffy bunların hepsini ustaca yapabiliyo. Luffynin açtığı güç farkı şuan başka bir seviye. Sense sadece Zoroyu yükseltebilmek için Sanji haterlığı yapiosun
Ben Sanjiyi severim gömmemde sadece Zoroyla kıyaslamam o kadar ha dayak yerken gözlem hakisini geliştirdi saçma olsada ilerleme oldu Luffy için peki Zoro ya ait ne gördükde Zoro bunların hiçbirini yapamaz diyorsun ha belki yapamaz konu o değil ama tam olarak görmeden Sanjiye yaklaştırmayın

Ben Sanjiyi severim gömmemde sadece Zoroyla kıyaslamam o kadar ha dayak yerken gözlem hakisini geliştirdi saçma olsada ilerleme oldu Luffy için peki Zoro ya ait ne gördükde Zoro bunların hiçbirini yapamaz diyorsun ha belki yapamaz konu o değil ama tam olarak görmeden Sanjiye yaklaştırmayın
E sen görmediğin şeye göre neden Luffye yakınlaştırıyosun? Mantıkla işte. Luffynin p-up ikisinin zaman atlamasından sonra aldığı p-uptan çok daha fazla olduğu için arayı açtığını düşünüyorum. Luffynin gelişiminin enma ya da süitle kıyaslanamayacağını düşünüyorum. Sadece Luffy ve Zoro güçlense haklısın ama resmin diğer tarafında Sanji de çok büyük bir p-up aldı.

E sen görmediğin şeye göre neden Luffye yakınlaştırıyosun? Mantıkla işte. Luffynin p-up ikisinin zaman atlamasından sonra aldığı p-uptan çok daha fazla olduğu için arayı açtığını düşünüyorum. Luffynin gelişiminin enma ya da süitle kıyaslanamayacağını düşünüyorum. Sadece Luffy ve Zoro güçlense haklısın ama resmin diğer tarafında Sanji de çok büyük bir p-up aldı.
Aldı ama adam neticede aşçı kendini çoğunlukla ona verdi

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık