Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Zirve Sengoku vs. Zirve Silvers Rayleigh

Kim kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    326
Rayin karşısında Oden var kolay değil o işler. Wb tayfası da çöp değil ya..
Mangada Rayli ve Gaban dururken Roger ben oynayayım şunla deyip açık ara tokatlıyor. Bu Oden'e artı yazar. Anime de ise sonradan Marco'nun Vista'yı Mihawk'a göndermesi gibi Gaban'ı Oden'e yollamış bu da Rayli'nin hepsinden üstün olduğuna dair bir ibaredir. Fakat buna rağmen kimse de ciddi yaralar yoktu. Bu KK sağ kolu adama eski olarak yazar. WB kreşini yok etmeliydi Roger korsanları.
Garp konusunda Garp'ın söylediklerini umursamadan Garp'a bu kadar yükselmeniz hayret verici gerçekten.

Bir karakter hem bu kadar yüceltilip hem bu kadar umursanmaz mı olur xD Çok ilginç üzerinde araştırma falan yapmak lazım.
Garp söylese ne fark eder ya ahahah herif bir benzerini tek yumrukla Allahına kavuşturdu. Hemde 70 küsur yaşındayken. Şimdi Garp'ın lafını mı konuşalım yoksa icraatini mi?

Yanlız o saydıklarında Shiki de var Sbs onaylı bu. Mangaka okuyucunun kafası karışmasın diye Shikiyi eklemiyor yoksa Beyazsakal, Roger, Snegoku, Garp ve Shikiyi sayıyor.

Aynı Shiki, Roger ölünce senin dönemin geldi Beyazsakal diyor yani aynı kümeste olsa da Newgate seviyesinde olmadığının kendi bile farkında
Evet bunu ben de duydum. Demek istediğimi anladın diye düşünüyorum. Rayleigh şu anki konumunda olsa ve Shiki yine denilmese, WB orada Rayleigh'i de derdi diye düşünüyorum. Ama Oda'nın sıralaması başta farklıydı demek ki.

Evet bunu ben de duydum. Demek istediğimi anladın diye düşünüyorum. Rayleigh şu anki konumunda olsa ve Shiki yine denilmese, WB orada Rayleigh'i de derdi diye düşünüyorum. Ama Oda'nın sıralaması başta farklıydı demek ki.
Ben zaten Rayliegh ve Sengokuyu aynı klasmanda bile görmüyorum. Sengoku alır bu savaşı.

Fakat Sengoku ne Garp eder ne Roger ne de Newgate. Garpla birlikte anılsa bile, denizcilik kariyerinde ve icratleriyle Garp, Sengokuyu ağır tokatlamış birisi. Ki Sengoku, Shiki benim avım gibi savaşa koşan bir kimlikte ona rağmen, Garp kadar isim yapamamış. Tıpkı Roger, Newgate kadar isim yapamamış İmparatorlar gibi

Kendine denk gördüklerini nerden anlıyoruz şeyden mi ? Kaç yıl oldu Sengoku gibi kahve muhabbetlerinden mi ? Yoksa Denizci erlerine siz gidin ağa babalarınız gelsin Rogerdan mı ? Aha ben de kendi çıkarımımı yapayım o zaman Roger karşısına ikisini aynı anda istiyor. Ahanda çık işin içinden.

Yav yarı ölü Beyazsakalın, tek attığı Teach'e façası yetmemiş adamın kimlerle denkliğini konuşuyoruz Tövbevss

Roger Newgate gibi adamlar. İmparataru kötürüm bırakan Odene bir vuruyor ikincisini atmıyor. Sengokuda kimmiş.
Ahahha algıda seçiciliği başka bir boyuta taşıdın resmen.

Wbnin kendisine rakip gördüğünü gemide şenksin yüzüne vura vura söylediklerinden anlıyoruz.Bahsettiğin söz ise daha önce dövüştüklerini gösterir.Dövüştüklerine göre birbirinin güçlerini bilmeleri de çok normal değil mi.Wb de gücünü bildiği adam için efsane diyip zirveye koyuyor :oops:

Kararttığım yer ile ilgili söylenecek tek söz Akainudan kaçarken kendi korkaklığına nazaran attığı kahkalardır.Mfde Wbden korkmayan adam Akainudan korkup kaçtı.Güç dengelerini yaz bunu ;)

Kötürüm kalan imparator o hali ile ne de güzel tek attı ama dimi.Yorumlaman gözlerimi yasartti gece gece.Daha beterlerini az okudum.Çıkarımlarına şapka çıkartıyorum :sapkali:

Ahahha algıda seçiciliği başka bir boyuta taşıdın resmen.

Wbnin kendisine rakip gördüğünü gemide şenksin yüzüne vura vura söylediklerinden anlıyoruz.Bahsettiğin söz ise daha önce dövüştüklerini gösterir.Dövüştüklerine göre birbirinin güçlerini bilmeleri de çok normal değil mi.Wb de gücünü bildiği adam için efsane diyip zirveye koyuyor :oops:

Kararttığım yer ile ilgili söylenecek tek söz Akainudan kaçarken kendi korkaklığına nazaran attığı kahkalardır.Mfde Wbden korkmayan adam Akainudan korkup kaçtı.Güç dengelerini yaz bunu ;)

Kötürüm kalan imparator o hali ile ne de güzel tek attı ama dimi.Yorumlaman gözlerimi yasartti gece gece.Daha beterlerini az okudum.Çıkarımlarına şapka çıkartıyorum :sapkali:
Eee O gemide Shikiyi de sayıyor o şiki gidip senin zamanın geldi Beyazsakal diyor kendisi bile farkında Beyazsakaldan aşağı güçte olduğunu buna ne diyeceksin. En güçlüleri sayıyor. Kendisiyle denk güçtekileri değil.

Ayrıca Teach eziği tabiki kaçacak Sakazuki reisten 2 yıl önce gördü daha yolun başında olduğunu. Beyazsakala bir meyve kazandı diye kafa tuttu kendini bir şey sandı yedi tekini oturdu aşağıya. Aynı Beyazsakalın, Sakazuki karşısında düştüğü durumu da gördü. E baktı bu sağlam adam ayakları götüne vura vura kaçtı. Bunda şaşırılacak bir şey yok.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık