Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Zirve Sengoku vs. Zirve Silvers Rayleigh

Kim kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    326

Üye silindi 6669

Flashback gelmeden konuşup patlama da kardeşim. Hem oradaki isimlerin bir çoğu Prime gücünde değil. Sengoku bile o hallerinden çok daha güçlü şeklindeydi.

Bak senin için çevirdim. İstersen sen de dene montaj değil anlamı bu.
O kartoçkanın aynısının içinde Momo için Kinemon'un oğlu yazmışdı. Kısacası gerçekliği yansıtmıyor.

O kartoçkanın aynısının içinde Momo için Kinemon'un oğlu yazmışdı. Kısacası gerçekliği yansıtmıyor.
Tamam işte Vivre Cardı ters köşe için kullanıyor. Sabo'yu millete öldüğüne inandırmak için falan mantıklı. Vivre Card'daki bilgiler Canon, Wiki de bundan alınan bilgiler ek bilgi olarak değil direkt karakter tanıtımına etki eder şekilde geçiyor. Yok ne zannediyorsun Roger öldü ünvanı Newgate'e verdiler falan mı ? Zaten ünvanının bu kadar yeni olması mümkün değil. Rogerle savaşıp hayatta kaldığı için övülüyor yazıyorsun, Rogerla, direkt manga üzerinde denk savaştırmasına rağmen mangaka hala Roger=Garp=> Newgate yazıyorsun. ">" Şu işareti ciddi ciddi kullanıyorsun. Garptan bile daha net denklikleri

Tamam işte Vivre Cardı ters köşe için kullanıyor. Sabo'yu millete öldüğüne inandırmak için falan mantıklı. Vivre Card'daki bilgiler Canon, Wiki de bundan alınan bilgiler ek bilgi olarak değil direkt karakter tanıtımına etki eder şekilde geçiyor. Yok ne zannediyorsun Roger öldü ünvanı Newgate'e verdiler falan mı ? Zaten ünvanının bu kadar yeni olması mümkün değil. Rogerle savaşıp hayatta kaldığı için övülüyor yazıyorsun, Rogerla, direkt manga üzerinde denk savaştırmasına rağmen mangaka hala Roger=Garp=> Newgate yazıyorsun. ">" Şu işareti ciddi ciddi kullanıyorsun. Garptan bile daha net denklikleri
Hasta haliyle unutmayalım unutturmayalım.

Gaban niye çöp olsun ki yav? Roger Korsanlarında Ray'dan sonra gelen komutan değil mi bu?
E tamam da burada yonko seviyesi ya da bir altı iki adamdan bahsediyorum. One Piece'de bir tık fark bile çok fark ediyor. Gaban'ın ben İmparator sağ kollarından güçlü olduğunu falan sanmıyorum en iyi denktir işte. Bir Sağ Kol, İki İmparatorun savaşında ne işe yarasın. Sengoku gayet alabilir ikisini de ama bu Rayin güçsüzlüğünden değil Gabanın bir etkisi olmaz yani.

Garp ve Sengoku sadece Roger, WB ve Shiki adını kullandı. Rayleigh üst seviye bir Yonko olsa Garp ve Sengoku göreve giderken Roger ve Rayleigh'e gidiyorum derlerdi. Rayleigh Roger gibi bir kaptana sahip olduğu için zirvesine çıkamamıştır. Adam Oden'i bile bırakmıyor komutanına.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık