Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Zirve Sengoku vs. Zirve Silvers Rayleigh

Kim kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    326
Rayleigh'nin çok az bir farkla alacağını düşünüyorum. Bana göre Garp, Rayleigh ve Sengoku(zirve halleri); yonkounun hemen altında aynı güç klasmanında bulunan adamlar. Bu üçlü arasında en güçlü olan Garp'tır.
Garp yonkonun hemen altında :d? ya aga bu forumda neler dönüyor yaw Roger bile az kalsın birbirimizi öldürüyorduk diyor Garp Xebeclere solo dalmaya gidiyor yolda Rogerla karşılaşıyor ama hala KF ahalisi adama yonkonun altı diyor valla harakiri yapıcam şu forum yüzünden

Garp yonkonun hemen altında :d? ya aga bu forumda neler dönüyor yaw Roger bile az kalsın birbirimizi öldürüyorduk diyor Garp Xebeclere solo dalmaya gidiyor yolda Rogerla karşılaşıyor ama hala KF ahalisi adama yonkonun altı diyor valla harakiri yapıcam şu forum yüzünden
Senin görüşün o yönde olabilir, bunu kesinmiş gibi sunman ise bayağı komik. Garp'ın teke tek bir kapışmasında yonkoularda gördüğümüz göğün yarılması olayını görmediğimiz sürece yonkou seviyesidir demeyeceğim. Denizcilerde yonkou seviyesi adam olduğunu düşünmüyorum.

Üye silindi 6669

ne alaka bu nasıl manga yorumlama, okuma. Kuzan ve Sakazuki'nin denkliği vurgulanmışken nasıl araya bir karakter daha üstünlük ibaresiyle giriyor. Aokiji sol kolu direkt tekledi Kizaru kelepçeli sağ kolu ardan çıkaramadı buna ne diyeceksin ? 3 İmparatorda hemen hemen denk. Işığın, Elmasa karşı hiç şansı olmadığı için eşleştirmediği belli.
Kizaru ile dövüşseydi farklı olucağını falan mı sanıyorsun. Adamların savaşma sebebi bakış açılarının farklılıkları bundan nasıl güç seviyesi çıkardın. Elimizdeki tek veri benim söylediğim eşleşme mantığı. Nasıl Luffy kaptan, Zoro sağ kol, Sanji ise sol kol ile dövüşdüğüne göre güç çıkarımı yaptığımızla aynı mantık.

Senin görüşün o yönde olabilir, bunu kesinmiş gibi sunman ise bayağı komik. Garp'ın teke tek bir kapışmasında yonkoularda gördüğümüz göğün yarılması olayını görmediğimiz sürece yonkou seviyesidir demeyeceğim. Denizcilerde yonkou seviyesi adam olduğunu düşünmüyorum.
Kanka sen yanlış anladın ben yonko üstü demedim sen fazla söylemişsin 3. tümen komutanı falan eder max

Garp/Roger/Newgate/Xebec

Sengoku/Kaido/Shanks/Linlin

Teach/Sakazuki/Rayleigh/Kuzan/Oden/Borsalino

Luffy/Issho/Sabo/Katakuri/Marco/King/Beckman

Teach ve Sakazuki yukarı atlar. Meyve kontrolü kazanınca Issho seviye atlar. Luffyi demeye gerek yok.

Üye silindi 6669

Garp/Roger/Newgate/Xebec

Sengoku/Kaido/Shanks/Linlin

Teach/Sakazuki/Rayleigh/Kuzan/Oden/Borsalino

Luffy/Issho/Sabo/Katakuri/Marco/King/Beckman

Teach ve Sakazuki yukarı atlar. Meyve kontrolü kazanınca Issho seviye atlar. Luffyi demeye gerek yok.
Dragon nerede ?

Kizaru ile dövüşseydi farklı olucağını falan mı sanıyorsun. Adamların savaşma sebebi bakış açılarının farklılıkları bundan nasıl güç seviyesi çıkardın. Elimizdeki tek veri benim söylediğim eşleşme mantığı. Nasıl Luffy kaptan, Zoro sağ kol, Sanji ise sol kol ile dövüşdüğüne göre güç çıkarımı yaptığımızla aynı mantık.
Lan 10 gün yenişememiş denk herifler. Sakadaki yara izini görmüyor musun ? öyle yanıtlar atılıyorki boşa yazdığımı düşünüyorum vallahi şu yorumuma yanıtın bu kadar mı yani ?
yeri kesin değil. Ryuma, Mihawkta yok.

Üye silindi 6669

Lan 10 gün yenişememiş denk herifler. Sakadaki yara izini görmüyor musun ? öyle yanıtlar atılıyorki boia yazdığımı düşünüyorum vallahi şu yorumuma yanıtın bu kadar mı yani ?
Ben de Kizaru ile dövüşseydu aynı şey olucağını söylüyorum. Kizaruyu evire çevir döveceğini falan mı sanıyorsun ?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık