Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Zirve Sengoku vs. Zirve Silvers Rayleigh

Kim kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    326
Bir üst lig Sengoku ve Shanks oluduğu yer oluyor, bense listedeki herkesi geçicekler dedim. Kendin kurduğu sistemi anlaya mıyorsun galiba ?
Oraya ulaşamazlar demiyorum. Ama kesin güvenemediğim için net bir şey yazmak istemedim o tepe dörtlüye Odanın ne kadar değer verdiği belli sonuçta. Ama Luffy, Rogersa. Teach ,Xebec; Sakazuki de Garp. Rival olarak aynı şekilde bağalntılarının olmasına gerek yok.

Newgate - Roger - Xebec - Garp
Sengoku - Shanks - Kaido - Linlin - Shiki
Rayleigh - Sakazuki - Kuzan - Teach - Mihawk

(Prime halleri) yani sonuç olarak Rayleigh bir üst ligindeki kimseyi indiremez. Teach ve Sakazuki de bir üste ulaşacak iki yeni nesil azmanı.
Saka şuanda da bir üst ligte olablr bence. Bu saatten sonra hikaye içinde bizimkiler, Teach, Sabo ve Coby hariç diğer karakterlerin gelişeceğini düşünmüyorm.

Üye silindi 6669

Bu konuyu görünce gözlerim dönüyor. Sengoku vs Rayleigh ve Gaban daha dengeli bir vs olurdu. Sengoku Rayleigh'i fazla kasmadan yener. Kabul etsenizde etmesenizde Sengoku Garp ayarı bir adam, Ray ise en fazla Marco'nun bir tık üstü birisi.
Yeni üyeler size güveniyorum.

Sengokuyu hakisiz olarak değerlendiricez herhalde ki böyle bir sonuç çıksın. Ulan adam prime halinde denizcilerdeki en güçlü iki isimden biriymiş yav. Boru mu?

Bu konuyu görünce gözlerim dönüyor. Sengoku vs Rayleigh ve Gaban daha dengeli bir vs olurdu. Sengoku Rayleigh'i fazla kasmadan yener. Kabul etsenizde etmesenizde Sengoku Garp ayarı bir adam, Ray ise en fazla Marco'nun bir tık üstü birisi.
Yeni üyeler size güveniyorum.
Adam sapasağlam Sengoku'dan çok bir eksiği olmayan gencecik amiralimiz Kizaru ile vs atmadı mı ? Kizaru buna koskoca marine amiralini tutuyorsun ve daha fazla bir şeyler mi yapmak istiyorsun demedi mi ?

Sengoku ile neden vs atamasın ?

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık