Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Zirve Sengoku vs. Zirve Silvers Rayleigh

Kim kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    326
sengkoyu top tier e ekleyemeyiz diye düşünüyorum şimdi ufak bi matematik yapalım filo amirali kong altında 3 amiral desek biri sengoku olsun birde koramiral garp var garp roger denkliği var ise 3 amiral boşta sengoku diyelimki rayle eşit olsun tayfanında da en prime haliyle oden de bir amiral tuttu diyelim 1 amiral boşta ki yanlarında birsürüde koramiral var böyle bir güç dengesinde rogerın teslim olmasını beklemeden bir gece vakti ansızın tayfayı katlederdi diye düşünüyorum garp olsa olsa fujitora ayarındadır prime halinde hep söylüyorum o dönemde denizcilerde en güçlü elemanların içinde olduğu için ismi anılıyor roger tarafından hani şey meselesi 100 lvl garp ise sengoku 70 lvl ama 2. adam yani matematik bu. mf dede filo amirali rolü var oranın akıl hocası komutanı wb tarafından anılması bu yüzden. luffye attığı yumruğu düşünelim top tier bir karakter olsaydı haşatını çıkarardı keza o bölümlerden bi 10 20 bölüm sonra ray ın hakiyi anlatırken ki gücüde bariz. ayrıca serideki yeni güncellemeyle kendisinde kral haki olduğunu bildiğimiz ray sengokuyu orta zorlukta alabilir gibi duruyor.

Bir tarafta balon luffye , altın buda formunda sağlam vuran ama luffyin banamısın demediği adam

Bir tarafta döve döve luffye gear 4 geliştirten ve haki azmanı yetiştiren adam.

Karşılaştırmak zor olmasa gerek.

sengkoyu top tier e ekleyemeyiz diye düşünüyorum şimdi ufak bi matematik yapalım filo amirali kong altında 3 amiral desek biri sengoku olsun birde koramiral garp var garp roger denkliği var ise 3 amiral boşta sengoku diyelimki rayle eşit olsun tayfanında da en prime haliyle oden de bir amiral tuttu diyelim 1 amiral boşta ki yanlarında birsürüde koramiral var böyle bir güç dengesinde rogerın teslim olmasını beklemeden bir gece vakti ansızın tayfayı katlederdi diye düşünüyorum garp olsa olsa fujitora ayarındadır prime halinde hep söylüyorum o dönemde denizcilerde en güçlü elemanların içinde olduğu için ismi anılıyor roger tarafından hani şey meselesi 100 lvl garp ise sengoku 70 lvl ama 2. adam yani matematik bu. mf dede filo amirali rolü var oranın akıl hocası komutanı wb tarafından anılması bu yüzden. luffye attığı yumruğu düşünelim top tier bir karakter olsaydı haşatını çıkarardı keza o bölümlerden bi 10 20 bölüm sonra ray ın hakiyi anlatırken ki gücüde bariz. ayrıca serideki yeni güncellemeyle kendisinde kral haki olduğunu bildiğimiz ray sengokuyu orta zorlukta alabilir gibi duruyor.
Linlin top tier bir karakter olsaydı, Choppera tek atardı.

Bir tarafta balon luffye , altın buda formunda sağlam vuran ama luffyin banamısın demediği adam

Bir tarafta döve döve luffye gear 4 geliştirten ve haki azmanı yetiştiren adam.

Karşılaştırmak zor olmasa gerek.
o sahne sengokunun gücü veya luffy'nin dayanıklığı karşılaştırmak pek doğru olmaz. platform dayanamayıp, yıkıldığı için kurtuluyor luffy. normal şartlarda sengoku balonu söndürürdü. budaya dönüşmesi baştan hataydı zaten.

Korsan kral tayfasının 1. Komutanı her türlü denizcilerden güçlü olmak zorunda . Hani muhtemelen şuan ki kaido ayarında çıkar.
Xebec tayfası 4-5 tane yonko potansiyelli korsandan oluşuyoru ve rogerla garp olmasa korsan kral olurdu ki korsan kral tayfasıda bana göre en az 3-4 tane yonko (yonkonun amiralden güçlü oldugunu varsayarak) potansiyelli tayfa üyesi olmalı.
Garpı alamazdı bence ama sengokuyu alırdı zirve rey. Yoksa o tayfa öyle güçlü olmasa korsan kral olmasını engellerlerdi bir şekilde

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık