Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Zirve Monkey D. Garp vs. Zirve Shanks

Kim kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    259
Hayır ben de onu diyorum. Bana göre denkler. Sen denk olsa yakalardı dedin ya ona istinaden denk olduğun bir adamı nasıl yakalayabilirsin diye sordum. Bir üstünlüğün yok ki adama çökesin o perte çıktıysa sen de çıkmışsındır zaten
şimdi ilk mesajı tekrar okuyunca anladım. yanlış yazmışım aklımdakini.

aslında aynı şeyi düşünüyoruz gibi. garp güçlü olsa rogera çökerdi. denk olsalar roger kafasına göre takılamazdı. garp biraz daha güçsüz olsa da wb hariç diğer elemanlardan bariz daha güçlülerdir. birbirlerini pert edecek kadar denk dövüşebiliyorlardır. aralarındaki fark ihmal edilebilir düzeydedir.

Shanks çok özel adam. Serideki yeri ve konumu en sağlam adamlardan biri hatta. Yani haki konusunda her şeyin en son limitini Shanks sergileyecek. Gücü de haliyle zirve olacak.

Ama seride en özel karakter Nikayı saymazsak Gol D. Roger. Güç, şöhret, para her şeyi elde etmiş tek adam. Roger Shanksın biraz ötesi biri bu açıdan.

Garp ise Luffy'nin dedesi olarak yazar tarafından ' ya senin deden vakti zamanında Roger ile ölümüne dövüşüyordu' denilen dede.

Bu dede sıradan biri değil ama Shanks gibi aktif olacak biri de değil. Yani hatıratlar Garpın vakti zamanında şu an ki Shanksın biraz ötesi olduğuna bence işaret.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık