Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Zaraki Kenpachi vs. Dracule Mihawk

Kim alır?

• Kullanılan toplam oy
    95
Bleach evreni güç kıstası olarak daha yukarda. Hatta baya yukarda. Şu görseldeki çocuk Zaraki bile Mihawk'ı yener.

Bleach evreni güç kıstası olarak daha yukarda. Hatta baya yukarda. Şu görseldeki çocuk Zaraki bile Mihawk'ı yener.
Böyle düşünmene sebep olan nedir sorabilir miyim? Ben Bleach'de dağ-ada featinden yüksek bir olay hatırlamıyorum. Yamaji'ye güneş sıcaklığı deniyor ama o da epey lafta kalmış bir söz.

Böyle düşünmene sebep olan nedir sorabilir miyim? Ben Bleach'de dağ-ada featinden yüksek bir olay hatırlamıyorum. Yamaji'ye güneş sıcaklığı deniyor ama o da epey lafta kalmış bir söz.
Sahneleri tam hatırlamıyorum. Aklımada öyle kalmıştı. Ama şu an düşündüm de öyle çok ultra bir güç showu oldu mu hatırlayamadım.:D

One piece'te koca ada ortadan ikiye ayrılır ama bir insanı kesemezsin o yüzden saldırıların verdiği etki farklı ama Bleach evreni söylemler üzerinden değerlendirirsek oldukça üstün...

Yamamoto'nun 15 milyon derecelik güneşi kullanma gücü,Yhwach'ın geleceği görüp geleceği istediği gibi değiştirme kadere hükmetme gücü olsun One piece evrenine fazla gelir...

Yani Akainu One piece evreninde magma ile 10 gün boyunca bir adayı volkanik bir hale getiriyorsa Yamamoto'yu koy One piece evrenine bütün evreni kurak bir hale büründürür ortada deniz filan bırakmaz denizciler ismini karacılar olarak değiştirir.

Grammy'i yenmişti evet, ancak OP evrenini tekleyecek bir şey göstermedi. WB'nin ya da Garp'ın karşısına çıksa büyük ihtimal kendini sinek olarak hayal edip uçup gitmek isterdi.

Üç büyükler arasında evren sıralaması;

1-Naruto(Ayı yaratan, ayı ortadan ikiye kesen, ay boyutu meteor yaratan, şehir parçalayan, şehir havalandıran adamlar.)
2-One Piece-Bleach eşit olarak görüyorum.
Bana kalırsa sıralama hax güçleri çıkartırsak(Genjutsu,logiaya hakisiz vuramama,hollowlara dokunamama falan) 1.Bleach 2.Op 3.Naru(Tabi 6 yolun Saninini gibi olan elemanları saymazsak)
Visionary düşüncesiyle her şeyi yapabiliyordu neredeyse savaşı tek kazanıyordu eleman :D Hadi onu geçtim Bleachteki genel featlar Optakinden çok daha yüksek.Opta Gözle gözüken tsunami var mesela. Şu velet hitsugayanın 2 dakikasını alır durdurmak.Atıyorum Mihawkın kestiği kocaman bir dağ var mesela,Zaraki onun 10 katını 2 el kılıç kullanayım bari derken kesiyordu shikaisiz.Aizenin,Yamamotonun,Bachın ve 0. takımın başı elemanın güçlerinin dengi yok Opta.
Hadi visionaryyi geçtim Barraganı,Starkkı,Ulqiorrayı falan kim alacak düşünemiyorum cidden.Mesela Kizaruyu koyuyorum özelliklerine bakıyorum Ulqiorradan bile çok güçsüz gözüküyor.

Bana kalırsa sıralama hax güçleri çıkartırsak(Genjutsu,logiaya hakisiz vuramama,hollowlara dokunamama falan) 1.Bleach 2.Op 3.Naru(Tabi 6 yolun Saninini gibi olan elemanları saymazsak)
Visionary düşüncesiyle her şeyi yapabiliyordu neredeyse savaşı tek kazanıyordu eleman :D Hadi onu geçtim Bleachteki genel featlar Optakinden çok daha yüksek.Opta Gözle gözüken tsunami var mesela. Şu velet hitsugayanın 2 dakikasını alır durdurmak.Atıyorum Mihawkın kestiği kocaman bir dağ var mesela,Zaraki onun 10 katını 2 el kılıç kullanayım bari derken kesiyordu shikaisiz.Aizenin,Yamamotonun,Bachın ve 0. takımın başı elemanın güçlerinin dengi yok Opta.
Hadi visionaryyi geçtim Barraganı,Starkkı,Ulqiorrayı falan kim alacak düşünemiyorum cidden.Mesela Kizaruyu koyuyorum özelliklerine bakıyorum Ulqiorradan bile çok güçsüz gözüküyor.
Garp'ın antrenman için dağ patlatması, Law'un dağı kesmesi, Luffy'nin şehir merkezini uçurması, Ace 'in adanın yarısını(Emilmesine rağmen) saran ateşi vs. bir çok örnek sayılabilir.

Grammy bence de çok güçlüydü ancak 2-3 sayıda halledildi eleman. Psikolojik olarak epey zayıf, kendisinden korkmayan birini gördüğü gibi ne şekillere girmişti.

Bleach'de ki en yüksek feat Aizen'in dağı kesmesi, Zaraki'nin meteor(küçük) patlatması ve uzay boşluğunda hayatta kalması. Final dövüşü Jump'ın zorlamalarıyla erken bitmese kesinlikle daha fazlasını da görürdük. Ama WB için de "Dünyayı yok edecek güçte" olduğu söylendi. One Piece'de giderek güç leveli artan bir seri.

Ben Zaraki'yi amiral seviyesi bir adam olarak görüyorum One Piece'e göre konuşursak.

Bleach'i bu elemanın olduğu bölümlerden sonra bırakmıştım. 20-30 lardaydı galiba. Sonrasını bilmiyorum. Sonrasında p-up aldıysa Zaraki yener. Eğer o bölümlere göre değerlendirirsem berabere kalırlar gibi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık