Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Yükselmeyi En Çok Hak Eden Karakter

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    154
Smoker ve Coby. Oda güç anlamında Smoker'ın hakkını veremeyecek o belli oldu bari saygınlığından kısmasın. Coby ise tam bir yeni nesil amiral adayı. Amacını gerçekleştirdiğini belki seri sonu yapılacak olası bir zaman atlamasında görürüz ama hakkını verecektir bu karakterin Oda.

Enel tabi ki! Adam en sağlam Logia'ya sahip Luffy'den dayak yedi garibim.elindeki o meyvesiyle Yonkou seviye bir güce ulaşmasını beklerdim. Time Skip öncesinde bile müthiş güçlüydü şimdi gösterilirse belki amiral seviyeyi görmüştür.

Katakuri de var bak unutuyordum az kalsın. Geleceği görebilen Luffy'yi tokat manyağı yapan Katakuri'nin Yonkou seviyeye ulaşmasını görmek isterdim. Bu haliyle bile Yonkoularla kapışabilir. Ne kadar kapışabilir orası muamma ama eminim uzun süre dayanabilir. Geleceği görmesi olayını sırf Luffy'yi şişirmek adına baltalamış olsa da Oda. Şu andaki Luffy'den daha fazla şansı var Kaido karşısında.

Magellan. Herifi tıkmışlar hapishaneye zavallı iyi meyve ile rastgele geçinip gidiyor. Biraz güçlense zaten meyvesi gerisini getirir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık