Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Yükselişten Çöküşe Donquixote Doflamingo

Ellerine sağlık.
'' Arc bosslarının Luffy için kurban seçilen karakterler olmadığını , seride gerçekten önemli rollere sahip olduklarını anlatmak için yazdım. ''
Kesinlikle bu cümlene de katılıyorum hele Doffy için 2 kez katılırım. Seri için gerçekten nokta atışı bir karakter.
İliklerine kadar sapkın acımasız ve başladığı gibi sonuna kadar gitti.
Çöküşünün en büyük sebebi şansızlıklar daha doğrusu hesaplanması nerdeyse imkansız olaylar yaşanması.
Son olarak Ace'in meyvesini ne denizciler nede İmplerden biri olan Karasakalın bulamayıp Doffy'nin bulması takdiri sayan.

Ellerine sağlık.
'' Arc bosslarının Luffy için kurban seçilen karakterler olmadığını , seride gerçekten önemli rollere sahip olduklarını anlatmak için yazdım. ''
Kesinlikle bu cümlene de katılıyorum hele Doffy için 2 kez katılırım. Seri için gerçekten nokta atışı bir karakter.
İliklerine kadar sapkın acımasız ve başladığı gibi sonuna kadar gitti.
Çöküşünün en büyük sebebi şansızlıklar daha doğrusu hesaplanması nerdeyse imkansız olaylar yaşanması.
Son olarak Ace'in meyvesini ne denizciler nede İmplerden biri olan Karasakalın bulamayıp Doffy'nin bulması takdiri sayan.
Şu koyu cümle zaten çok doğru bir yorum. Şu ana kadar olan tüm arc bosslarının hikayeye ayrı bir katkısı var.

Daha çok var diyordun. Harbi az mı kaldı ? :D
Luffy değil yahu, Dof. Dof fanları çok fena bastırıyor bu aralar. :/

Benden yararlanabilirsin her paneli kare kare biliyorum.:/ Kardeş sevgisini falan özellikle bekliyorum. Söz verdiğin gibi (GKK Doflamingo) falan araya sıkıştırırsın.:/ Daha rahatsız etmiyoruz.:/

Bunun daha uzununu ben yazacaktım ama bu kadar objektif olamazdı.:/
Dragon incelememde, Dragon epey yardımcı olmuştu, Sengoku incelememde de Pwn goat, Marco'da Suraz vesaire. Sen de Dof incelemesinde yardımcı olacaksın, kaçarın yok. :D

Abi adamın konusunu telef ediyoruz burada, bu son mesaj olsun. devamını mesajla da konuşabiliriz.

Reyiz kusura bakma. Konu efsane, böyle devam. :a:

Bu arada Lawın meyvesinin ödülünün 5milyar olduğunu sanıyordum yanlışmıyım?
Orada 3 sıfır fazla sanırım:)

kör topal

Güzel yazmışsın ellerine sağlık. Luffy> Dof diyenleri anlamıyorum arkadaş tamam dövdü g4 sayesinde ama g4 olmadan önce iyi dayak yedi ve yancıları olmasa o 10 dakika biraz zor kaçardı. Tahminimce o 10 dakikada Dof onu bi güzel dilimler fujinin eline verirdi.

Güzel yazmışsın ellerine sağlık. Luffy> Dof diyenleri anlamıyorum arkadaş tamam dövdü g4 sayesinde ama g4 olmadan önce iyi dayak yedi ve yancıları olmasa o 10 dakika biraz zor kaçardı. Tahminimce o 10 dakikada Dof onu bi güzel dilimler fujinin eline verirdi.
Şöyle şeyler yazarken yanlış bilgiler vermeyelim.
Luffy g4 açmadan önce Dof'tan dayak yemedi. G2'nin hasarı yetersiz G3 ise yavaş kalıyordu. :Kafes olduğu için Luffy G4 açmak zorunda kaldı işi bitirmek için.
Hatırlamak da zorluk çekiyorsanız eğer bölümler elimizin altında ne olmuş diye bakabilirsiniz böyle yanlış şeyler söylemektense.

kör topal

Şöyle şeyler yazarken yanlış bilgiler vermeyelim.
Luffy g4 açmadan önce Dof'tan dayak yemedi. G2'nin hasarı yetersiz G3 ise yavaş kalıyordu. :Kafes olduğu için Luffy G4 açmak zorunda kaldı işi bitirmek için.
Hatırlamak da zorluk çekiyorsanız eğer bölümler elimizin altında ne olmuş diye bakabilirsiniz böyle yanlış şeyler söylemektense.
Yanlış bir şey söylemiyorum. Burada Luffy g4 açmadan önce Doflamingo bal gibi baskın taraftı. Hatta g4 süresi bittikten sonrada baskın taraf oldu ama Luffy'nin destekçileriyle uğraşırken zaman kaybetti ve Luffy son vuruşu yaptı. Yani başka bir adada iki taraf handikapsız bir şekilde dövüşselerdi Doflamingo her türlü alırdı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık