Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Yüksek Potansiyele Sahip Karakterler

En Yüksek Potansiyele Sahip 3 Karakter

• Kullanılan toplam oy
    310
Sadece Sabo'ya oy vermişim, çünkü diğerlerinden bir gömlek üstün görüyorum potansiyelini. Ama Kid ve Coby de bunlara eklenebilir. Bu üçlüden sonra da Zoro-Sanji veee Usopp :D

Potansiyel sıralaması açısından;
Kid>Sabo=Zoro

Her birisi amiral üstü seviyesinde olur seri sonlarında. Coby amiral olacak zaten onu geçiyorum. Bunlardan sonra Sanji gelir işte.

Delil? Kabul etmeyeceksin ama yazayım.
Potansiyel için ilk olarak çocukluklarına bakalım. Bir tarafta şehrin altını üstüne getiren, yeri geldiğinde korsanlara kafa atan bir çocukluk. Öbür tarafta sabahtan akşama kadar tahta kılıç sallayıp duran, ağırlık kaldıran ve merdivenden düşüp ölebilecek seviyede bir hanım kardeşimize yenilen bir çocukluk.
Gençlik; bir tarafta 2 yıl boyunca yonko komutanı seviyesinde birinden eğitim alıp taş kestiği için yere göğe sığdırılamayan biri.
Öbür tarafta seride gördüğümüz en güçlü oluşumlardan birinde belirli bir yere gelmiş, dünyanın en çok aranan adamının sağ kolu olmuş, ve ondan eğitim almış, yonko komutanı tekleyen, hakiyi daha önce görmediğiniz şekliyle kullanabilen ve ateş meyvesini bileğinin hakkıyla kazanan biri.

Zoro çöllerde mecnun ola dursun, Sabo Wg'ye savaş ilanı için hükumetin merkezine sızıp amiraller ile savaşıyor:D yeterince açık aslında herşey ama insanımız fazla duygusal.
Ace, Rogerın oğluydu. Veletken sabodan güçlüydü. Dünyanın en güçlü adamı WB'nin yanındaydı. Kral hakisi vardı. Sonuç? Teach'e yenildi. Akainu öldürdü. Potansiyeli ancak bu kadardı. Sabonun potansiyeli bundan daha az.

Zoro, veletken dojodaki en güçlü erkekti. Yetişkinleri de yeniyordu. Kuinanın merdivenden düşüp ölmesi onu güçsüz yapmaz. Bu nasıl argüman? Kuina o haliyle ace veya sabo'yu da yenerdi. Hem yaşı daha fazlaydı, hem de kılıç konusunda son derece yetenekliydi. Ne Ace, ne sabo, ne de luffy veletken Zoro kadar çalışmadı, ağırlık kaldırmadı, bir dövüş sanatının eğitimini almadı.

Zoro tahta kılıç sallamıyor, ona kılıç eğitimi almak denir. Ki kendisi gerçek kılıçla da o yaşta dövüşebiliyor. Buradan sana ekmek çıkmaz.

Mihawk'a yonkou komutanı seviyesi demişsin. Bu adam dünyanın en güçlü kılıç ustası. Ve tam gücü henüz belli değil. Yarın amiral üstü de çıkabilir yonkou seviyesi de çıkabilir daha aşağı da çıkabilir. Bu da önemli değil. Önemli olan alanındaki en iyi olmasıdır. Ve zoro en iyiden eğitim almıştır. Daha iyisi varsa sen göster?

Devrimcileri seride gördüğümüz en güçlü oluşumlardan demişsin. Sabo'ya da dragonun sağ kolu olmuş diyorsun. Zoro da KK olacak adamın sağ kolu :) Kim takar devrimcilerin sağ kolunu :D Seride devrimler mi daha önemli korsanlar kralı mı :D Sabo için hakiyi diğerlerinden farklı kullanıyor demişsin. Hayır kullanmıyor. Dragon teknikleri kullanıyor sadece. Hakisi olmayan bir adam da yeterli fizik güçle aynını yapar. Ona karşılık Zoro da seride hiç kimsenin kullanmadığı tamamen kendine ait olan 3 kılıç tekniğini kullanmakta ve kendisindeki gücü de eski en güçlü kılıç ustası tarafından onaylanmakta ve halen onun kılıcını kullanmakta. Sabo ne kullanıyor? Boru :D Hazan suyu vs boru :D Bu bile sabonun potansiyelini gösterir. Sabo ateş meyvesini bileğinin hakkıyla kazandıysa zoro da hazan suyunu kazandı. Havadan inmedi. Bunlar boş argümanlar. Ateş meyvesi dediğin altı üstü bir meyve. Hazan suyu koca bir ülkenin hazinesi :cool:

Haydi eyvallah :)

Ace, Rogerın oğluydu. Veletken sabodan güçlüydü. Dünyanın en güçlü adamı WB'nin yanındaydı. Kral hakisi vardı. Sonuç? Teach'e yenildi. Akainu öldürdü. Potansiyeli ancak bu kadardı. Sabonun potansiyeli bundan daha az.

Zoro, veletken dojodaki en güçlü erkekti. Yetişkinleri de yeniyordu. Kuinanın merdivenden düşüp ölmesi onu güçsüz yapmaz. Bu nasıl argüman? Kuina o haliyle ace veya sabo'yu da yenerdi. Hem yaşı daha fazlaydı, hem de kılıç konusunda son derece yetenekliydi. Ne Ace, ne sabo, ne de luffy veletken Zoro kadar çalışmadı, ağırlık kaldırmadı, bir dövüş sanatının eğitimini almadı.

Zoro tahta kılıç sallamıyor, ona kılıç eğitimi almak denir. Ki kendisi gerçek kılıçla da o yaşta dövüşebiliyor. Buradan sana ekmek çıkmaz.

Mihawk'a yonkou komutanı seviyesi demişsin. Bu adam dünyanın en güçlü kılıç ustası. Ve tam gücü henüz belli değil. Yarın amiral üstü de çıkabilir yonkou seviyesi de çıkabilir daha aşağı da çıkabilir. Bu da önemli değil. Önemli olan alanındaki en iyi olmasıdır. Ve zoro en iyiden eğitim almıştır. Daha iyisi varsa sen göster?

Devrimcileri seride gördüğümüz en güçlü oluşumlardan demişsin. Sabo'ya da dragonun sağ kolu olmuş diyorsun. Zoro da KK olacak adamın sağ kolu :) Kim takar devrimcilerin sağ kolunu :D Seride devrimler mi daha önemli korsanlar kralı mı :D Sabo için hakiyi diğerlerinden farklı kullanıyor demişsin. Hayır kullanmıyor. Dragon teknikleri kullanıyor sadece. Hakisi olmayan bir adam da yeterli fizik güçle aynını yapar. Ona karşılık Zoro da seride hiç kimsenin kullanmadığı tamamen kendine ait olan 3 kılıç tekniğini kullanmakta ve kendisindeki gücü de eski en güçlü kılıç ustası tarafından onaylanmakta ve halen onun kılıcını kullanmakta. Sabo ne kullanıyor? Boru :D Hazan suyu vs boru :D Bu bile sabonun potansiyelini gösterir. Sabo ateş meyvesini bileğinin hakkıyla kazandıysa zoro da hazan suyunu kazandı. Havadan inmedi. Bunlar boş argümanlar. Ateş meyvesi dediğin altı üstü bir meyve. Hazan suyu koca bir ülkenin hazinesi :cool:

Haydi eyvallah :)

Listede olan herkesin potansiyeline inancım sonsuz ama benim için OP ve yüksek potansiyel denildiğinde akla gelen ilk isim Dellinger. Dressrosa’nın harika çocuğu. Doflamingo bu çocuğa mera mera nomi’yi verecekti ondan sonra coşturacaktı alemi.

Şu listede 22 yaşında komutanla top gibi oynayan adam çıkarsa haber edin :)
Aynen, Sabo bu yaşta amirallere kafa atıyor. Potansiyel olarak Luffy ve Ace'le aynı seviyede. İlerde Yonkou gücüne çıkacaktır.

Henüz karar veremedim.
Ama görünenler ışığında Kid ile Coby'nin yeri garanti. En azından Coby amiral olur. Kid de yonko imparator seviyesi olur. Sanji de Zoro'nun biraz gerisinde olur. Zoro amiral olur gibi. Sabo ise amiral de olabilir, imparator. düzeyinde de olabilir. Sıralama yapacak olursam: Kid =/=> Sabo > Coby= Zoro > Sanji.
Sabo en potansiyellileri bence bu listedekiler arasında. Onun dışında Sanji'den umudu kesmeye başladım. Hatırlıyorum da yıllar önce Luffy Aka'yı, Zoro Aokiji'yi, Sanji Kizaru'yu alacak falan derdim. Sanji'den de H. Haki bekliyordum. Ancak amiraller serinin zirve güçlerinden. Sanji'yi o seviyede görmüyorum artık. Luffy KK, Zoro Amiral-Yonkou civarı, Sanji sağ kol seviyesi olarak gayet bir Yonkou tayfasını aşmış olacaklardır. Kafamdaki tablo bu seri sonu için. KK sağ kolu nasıl olurun cevabı Ray-san. Zirve Rayleigh ne seviyedeyse Zoro da o civar olacaktır. Ben Yonkou'ya yakın görüyorum. O yüzden Amiral-Yonkou yazdım.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık