Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Yu-Gi-Oh MasterDuel

Oyunu Beğendiniz Mi?

• Kullanılan toplam oy
    8
Biraz vakit geçirmek için giriyorum, ilk turdan rakip 2500-3000 atk gücünde 2 3 monster çıkarıyor. Ben de destemdeki 1500 atklık monstera bakıp usulca teslim oluyorum. Oyun daha yeni çıktı neler yapıyor bu insanlar 😤😤

Biraz vakit geçirmek için giriyorum, ilk turdan rakip 2500-3000 atk gücünde 2 3 monster çıkarıyor. Ben de destemdeki 1500 atklık monstera bakıp usulca teslim oluyorum. Oyun daha yeni çıktı neler yapıyor bu insanlar 😤😤
Bende yaptım bi deste. İlk beş iyi gelmişse ilk turumda kazanıyorum :ehe:

Oyun çok karışık geldi. Bir oynayayım dedim, adamlar 2-3 tura mavi gözlü ejderhalar çıkarıyor. Çok kısa sürede bitiyor duellolar. Tek zevk aldığım kısım paket açmak oldu :D Tüm kristalleri bitirince kapattım oyunu.

Dereceli kısmına nazaran solo kısmı çok eğlenceli olmuş. Hem temayı denettirip hikayesini anlatıyor hem kazandırıyor. Güzel iş :beli::beli:

Kızgın atma takip at @Dracule :ehe: :ehe:

(Tri-brigate zoo) oyunda kurulması kolay destelerden biri ayrıca oldukca güclü bu siteye göre. tabi bu oyunda iyi olmak icin rakibin oynamasına izin vermemen gerkiyo bu yüzden her deste icin mutlaka ash bloossom, maxx c, infinite impermanence gibi kartlara ihtiyacınız var.

Oyun çook yavaş olmuş be! Mesaj ya da ödül sayfasına girip çıkarken birkaç saniye yüklüyor. Çok uzun sayılmaz ama rahatsız ediyor. Bir maç yapayım dedim, zırt pırt tuzağı aktif etmek ister misin diye sorması bunalttı. Hatta bir defasında üst üste 5 kere falan çıkarttı hiçbir sebep yokken. Belki rakip bir açık kullanmıştır bilmiyorum ama çok sinir bozucu. Genellikle oyunu kavramak için duel kısmındaki görevleri yaptım. En son pendulum kartlarını gösterdiğinde 2 tane 2500 atk kartı tek seferde oyuna sürünce korkup oyunu kapattım. :D Bu kartlarla ileride beni perişan ederler hiç gerek yok.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık