Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Yu-Gi-Oh! GX - Teşekkürler Kazuki Takahashi

Yu-Gi-Oh! serisinden yıllar sonrasını anlatan yapım, 2'nci seri niteliğini de taşır. Ancak ana karakterler olarak konu başka kişiler etrafında dönüyor. Sonrasında ise konu, ilk sezondaki karakterlerimize de bir şekilde bağlanıyor, değiniyor.

Hikâyemiz Düello Akademisi'nde geçiyor. Seviyeye göre ayrılmış 3 okul küçükten büyüğe doğru Kırmızı (Slifer) -Sarı (Ra) ve Mavi (Obelisk) okullardır. Baş karakterimiz Jaden Yuki ise Kırmızı okula giden başına buyruk, adalet duygusu güçlü bir kişidir. Sıcakkanlı kişiliği ile yanına çektiği arkadaşları ile Düello Akademisi'ndeki karanlık işlere ve dünyayı tehdit eden kötülere karşı mücadele vereceklerdir.

2004-2008 arası 180 bölüm olarak yayınlanmıştır.

Kopyala yapıştır yaptım :D

Bu seride ki destelerin kendine has teması olması ayrı bi hoşuma gidiyo( elemental heros,destiny heros,crystal beasts felan)

İzlemedim, büyük ihtimalle izleyememde. 180 bölüm çok geldi gözüme. Soul Eater'ı bile zar zor bitirdim.

Çocukken çok severdim Yu-Gi-oh'u, maalesef paralı kanalda yayınlandığından çok istememe rağmen izleyememiştim bu seriyi. Sonra da aramadım açıkçası.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık