Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] YU-GI-OH! Duel Links

Duelist Kingdom eventinde sıkılıp salmıştım oynamayı. Konuyu hortlatmasan büyük etkinlik kaçırıyormuşum. Adamsın:respect:
Gündemden sıkılıp günde bir iki sefer girip stres atıyorum iyi oluyor. :D
Etkinlik biraz sürpriz oldu ya. Ben de ilk gördüğümde bayağı şaşırmıştım ne alaka falan diye de wcs final etkinliğiymiş. Daha önce konami'nin bu kadar bonkör davrandığını hatırlamıyorum doğrusu.

Gündemden sıkılıp günde bir iki sefer girip stres atıyorum iyi oluyor. :D
Etkinlik biraz sürpriz oldu ya. Ben de ilk gördüğümde bayağı şaşırmıştım ne alaka falan diye de wcs final etkinliğiymiş. Daha önce konami'nin bu kadar bonkör davrandığını hatırlamıyorum doğrusu.
Duel Links iyi bonkör ya. Dream Ticketleri azalttı ama olsun. Master Duelciler ağlıyor bunları görünce.

Boş bi ara vs atalım :ehe:

Duel Links iyi bonkör ya. Dream Ticketleri azalttı ama olsun. Master Duelciler ağlıyor bunları görünce.

Boş bi ara vs atalım :ehe:
Yeni dünya etkinliğinde sadece tek bir ur ticket vermişti. Şimdi hem ur hem sr artı glossy olunca bir şüphelendim ne yalan söyleyeyim. :D
PvP ile aram yok ama istersen atarız tabi.

Çok para usta.

Dolar Kuru ile hesaplı market. 10 paket 200lira bir kutuda 180 paket var. Kimi kart birden fazla kopya gerektiriyor. Popüler spell/traplar ise çok alakasız paketlerde oluyor.

Hesaplarken dehşete düştüm.

Ama yeni başladığın için gem yağmuruna tutulursun muhtemelen. Ticketler vs. derken kurarsın bir deste.
O zaman hiç bulaşmayayım bu oyuna.Sağol reis.

Ben başka oyunlara bakayım bari.

Keşke ilk başladığında falan oynasaydım.Kaçırdık gemiyi.Şimdi o gemiye binmek bana bayağı pahalıya gelecekse hiç binmek için uğraşmayayım.

O zaman hiç bulaşmayayım bu oyuna.Sağol reis.

Ben başka oyunlara bakayım bari.

Keşke ilk başladığında falan oynasaydım.Kaçırdık gemiyi.Şimdi o gemiye binmek bana bayağı pahalıya gelecekse hiç binmek için uğraşmayayım.
Ya çok para(bize göre) ile yada oynaya oynaya zamanla topluyorsun kartları. Sende haklısın tabi. 6 yıllık oyun. Fena göz korkutuyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık