Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] YU-GI-OH! Duel Links

:respect:

Platinum zor ya. Ben de bıraktım rankı. Bu aralar pek oynamıyorum. Sadece haftalık görev geldiğinde gem almak için giriyorum. Boşu boşuna yenilmektense ara vermek daha iyi. Sen de öyle yapabilirsin. :(
Arada bir giriyorum, kazanma sayısını artırmam lazım. Bir dahaki ay, ay sonuna kadar gold'dan çıkmayı düşünmüyorum. Platinum'a geçecek gibi olursam bilerek yenilirim birkaç defa, derece düşerim. Kazanma sayımı artırmaya uğraşırım. Sr Ticket falan düşüyor belirli sayıya ulaşınca.

Arada bir giriyorum, kazanma sayısını artırmam lazım. Bir dahaki ay, ay sonuna kadar gold'dan çıkmayı düşünmüyorum. Platinum'a geçecek gibi olursam bilerek yenilirim birkaç defa, derece düşerim. Kazanma sayımı artırmaya uğraşırım. Sr Ticket falan düşüyor belirli sayıya ulaşınca.
Orası öyle tabii ama bu aralar rank da şansım pek iyi gitmedi. Her halükarda yeniliyorum. Boşu boşuna derecem düşmesin bari.

Ben karakter açmak seviye atlattirmak gibi görevlerde daha çok eğleniyorum. Ranked pek sarmıyor nedense.
Katılıyorum.

@Themiss destelerini kendin mi kuruyorsun yoksa metadan örnek alarak mı ayarlıyorsun?

Birde taş biriktirirken nasıl bir taktik uyguluyorsun?
Genel olarak desteler hakkında bilgiye sahibim .destenin temel kartlarını biliyorum .fakat bazı n ve r kartların desteğe uyumlu olduğunu reddit duellinksmeta gibi yerlerden öğreniyorum . Sonra kendi destek kuruyorum . Toon destesinde eskiden Planet pathfinder kullanılırdı mesela fakat bazı yerlerde desteğe koyduğum spell kartını gördüm o daha iyi gidiyor mesela desteye.
@Kaido_93 @Themiss Toon destesi bana riskli geliyor, Toon Kingdom kartını yok ettiğinde bütün canavarlar gidiyor. Bir de kartın yok edilmeme durumu her zaman avantaj olmayabilir. Zayıf bir Toon varsa ona vura vura maçı bitirebilir rakip. Belki ileride yeni deste arayışı içine girersem düşünebilirim.

Bu arada KOG nedir yav merak ettim :)
KOG oyunda ulaşabileceğiniz en yüksek Rank oluyor. Bütün iyi oyuncular orada. Lolde Challenger gibi düşün . Rank atın kesinlikle hem gem veriyor belli bir kazanma oranına hem de Sr ve ur ticket veriyor . Rank atlwrsaniz da gem geliyor . Kendinizi denemek için en güzel yer ranked duelsdir.

Bir de Toon kingdom yok etmek zaten destenin zayıf tarafı . O yok olmasa zaten kazanıyorsun . Eğer öyle bir korkun varsa magicial deflector diye bir kart var onu kullanabilirsin destende. Fakat çoğu oyuncu plat ranka kadar büyü kartlarını yok edecek kart kullanmiyor.

Mesela 2017 de duel links dünya şampiyonasında Toon destesi en popüler desteydi.

Genel olarak desteler hakkında bilgiye sahibim .destenin temel kartlarını biliyorum .fakat bazı n ve r kartların desteğe uyumlu olduğunu reddit duellinksmeta gibi yerlerden öğreniyorum . Sonra kendi destek kuruyorum . Toon destesinde eskiden Planet pathfinder kullanılırdı mesela fakat bazı yerlerde desteğe koyduğum spell kartını gördüm o daha iyi gidiyor mesela desteye.

KOG oyunda ulaşabileceğiniz en yüksek Rank oluyor. Bütün iyi oyuncular orada. Lolde Challenger gibi düşün . Rank atın kesinlikle hem gem veriyor belli bir kazanma oranına hem de Sr ve ur ticket veriyor . Rank atlwrsaniz da gem geliyor . Kendinizi denemek için en güzel yer ranked duelsdir.

Bir de Toon kingdom yok etmek zaten destenin zayıf tarafı . O yok olmasa zaten kazanıyorsun . Eğer öyle bir korkun varsa magicial deflector diye bir kart var onu kullanabilirsin destende. Fakat çoğu oyuncu plat ranka kadar büyü kartlarını yok edecek kart kullanmiyor.

Mesela 2017 de duel links dünya şampiyonasında Toon destesi en popüler desteydi.
Anladım, teşekkürler.

Sonunda be sonunda. Expanded'i de aldım. :at:

Yami'ye 18500 puan darbe vurmamı bekliyormuş meğerse. Alamayacağım diye içim gidiyordu ya. :D

Nasıl yaptın yav o vuruşu :hoo:
Silent Swordsman destesi aldım. Yeni kart çıkarmışlar harika bir şey. Silent Swordsman her tur kim kart çekerse çeksin gücü 500 puan artıyor. Artı sihir kartlarını geçersiz kılıyor. Canavarımı sonuna kadar beklettim gücü artsın diye. O çekti ben çektim o çekti ben çektim derken son karta kadar götürdüm oyunu. Canavarın gücü de 18500 oldu. Rakip de kart kalmayınca ben de son darbeyi vurdum. Ayrıca Jinzo'yu da oynadım ve hem sihir hem de tuzaklarını kilitledim. Dehşet bir deste kurdum yani. Bir tane replay alayım bak.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık