Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

YouTube Kanalım

Yasopp oğlu Usopp bayağıdır seni görmüyordum. Belki benim bir sürü konuya ve One Piece konularına bakmamamdan dolayı da etkisi vardır. Hoş geldin.

İnsanlığımı Yitirirken serisini kitapçılarda gezinirken görmüştüm de ismi ve içeriği ilgimi çekmişti. Ancak almamıştım. Tavsiyenden dolayı tekrar düşüneceğim.

Bu arada videolarını her açtığımda arka plana bayılıyorum. Ucuz olsa biz de böyle yapardık.

Hoşbulbuk hocam sürekli forumdayım aslında da fazla mesaj atamadım son zamanlarda..:sapkali:

Gerçekten fiyatlar özellikle son zamanda çok arttı, ama ben yaklaşık 2015'den beri manga toplamaya başlamıştım zamana yaydığım için çok etkilemedi..

Yine de lüx bir hobi malesef.. :( @BlackMask

İnsanlığımı yitirirken mangasını okumuştum. Baskı olarak güzel olmuş ama içerik olarak rahatsız ediciydi. Junji ito’nun diğer eserlerinden Gyo kitabıda bence korku olarak başarılı bir mangaydı ama insanlığımı yitirirken, kan gibi ögeleri fazla barındırmasada daha rahatsız ediciydi çizer çok güzel yansıtmış bunu. Ama yinede favorim Gyo’dur.

İnsanlığımı yitirirken mangasını okumuştum. Baskı olarak güzel olmuş ama içerik olarak rahatsız ediciydi. Junji ito’nun diğer eserlerinden Gyo kitabıda bence korku olarak başarılı bir mangaydı ama insanlığımı yitirirken, kan gibi ögeleri fazla barındırmasada daha rahatsız ediciydi çizer çok güzel yansıtmış bunu. Ama yinede favorim Gyo’dur.
Kesinlikle, sırf manga kültürüne bakış açım gelişsin diye okuyorum bu serileri, yoksa hiç benlik değil..

Gyo daha da ilgimi çekti. Google'da aradım da birisi iyi ki yazın okumayıp falan filan fobilerim olacağını yazmış. Sende fobi etkisi yaptı mı? İlgimi çekti kitap.

Gyo daha da ilgimi çekti. Google'da aradım da birisi iyi ki yazın okumayıp falan filan fobilerim olacağını yazmış. Sende fobi etkisi yaptı mı? İlgimi çekti kitap.
Fobi diyemem ama gerçekten beni korkutan bi kitaptı. Kitabı yarım bırakıp bir sonraki gün devam etmiştim. Junji ito’nun çevrilen diğer eserlerini de okudum ama favorimdir hala kesinlikle öneririm. Belki bu kadar sevmemde özel baskısını ucuza almam da olabilir :gamyon:

Hoşbulbuk hocam sürekli forumdayım aslında da fazla mesaj atamadım son zamanlarda..:sapkali:

Gerçekten fiyatlar özellikle son zamanda çok arttı, ama ben yaklaşık 2015'den beri manga toplamaya başlamıştım zamana yaydığım için çok etkilemedi..

Yine de lüx bir hobi malesef.. :( @BlackMask
Ben alırsam ayda 1 çizgi roman veya manga alıyordum rastgele gözüme ne güzel gelirse 3 4 güne de tazuka mamga dergisi veya rea otaku manga dergisini alcam.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık