Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

YKS 2021

Sınava girecek misiniz

• Kullanılan toplam oy
    81
  • Anket kapatılmış .
Yks 2020 mezunuyum sayısal öğrencisiyim.
Girmedim üniversiteye daha iyisini yaparım çalışırım diye. Bu sene full yattım. Hiçbir şey bilmiyorum. Yeni eklenen konular zaten yok bende.

Bu sene diğerinden düşük alacağım. İbret alın benden işte.

Yks 2020 mezunuyum sayısal öğrencisiyim.
Girmedim üniversiteye daha iyisini yaparım çalışırım diye. Bu sene full yattım. Hiçbir şey bilmiyorum. Yeni eklenen konular zaten yok bende.

Bu sene diğerinden düşük alacağım. İbret alın benden işte.

Seneye hazırlanacaksın sanırım.

Yeterince hazır olmadığını düşünenler sınava girecek olanların çoğu sizin gibi. Kimisi komple boşverdi, kimisinin malesef imkanları elvermedi, kimisi ruhen pandemiden çok etkilendi.
Size tavsiyem sınavda sakin kalmaya çalışın ve yapamadıklarınıza bilmediklerinize değil, yapabildiklerinize ve bildiklerinize takılın. Muhtemelen beklediğinizden daha iyi sonuçlar alacaksınız.
Hepinize başarılar.

O benim daha çok işime geliyodu ama ben de gerçeği biliyorum ne yazıl ki
Ya duruma göre değişir. Hedefine göre de. Mesela ilk 100 istiyorsan bu yazdan itibaren otur çalış. Bir de temelin ne kadar iyi bu kısım da önemli. Meseka ben 11. Sınıfta başladım. İlk denememi hatırlıyorum. 160 soruda 70 net yapmıştım. Sene sonunda 100 nete çektim. 12. Sınıfta 125 falan yapmaya başladım YGS'ye doğru. Ha tabi ben bitaz tembel adamdım. 12'ye benim gibi başlayıp 140'da sabitleyenler vardı skdkdkdk. Neyse. Ama 12. Sınufa 30 netle başlayan da vardı mesela. 12. Sınıfa 80 netle başlayan depar atarak Eşit Ağırlıkta istediğini alabilir ama 30 netle başlayan için çok zor hatta neredeyse imkansız. Tabi ben eşit ağırlıkçıydım. TM Grand Line ligiyse sayısal Yeni Dünya ligi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık