Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Yeni Yıl Kutlaması (2022)

Herkese yeni senesinde mutluluklar dilerim, sağlık, huzur sonrada bol kazançları olsun.

2016da üye olmuşum ama öncesinde takip ediyordum. O zamandan bu zamana yaptıklarınız adına tekrardan teşekkür ediyorum, emeğinize sağlık.

Herhalde DH'yi saymazsam bu kadar zamandır aktif olduğum tek forum.Dönüp baktığımda on yıldır bu forumda olduğuma şaşırmadan edemiyorum, eskisi kadar aktifliğim olmasada günde 3-4 defa buraya bi uğrayıp bakıyorum.Güzel şeyler kazandım iyi dostlar edindim o yüzden hala burdayım.Umarım sağlık bir şekilde nice seneler görebiliriz, tüm forum üyesi arkadaşlarıma,yakınlarına ve sevdiklerine sağlıklı ve mutlu seneler dilerim.

Sevgili Korsanfan ailesi,

Hepinizin yeni yılı kutlu olsun. Öncelikle dilerim ki bu yeni yıl, geçmiş hiçbir yılı aratmasın. İşi olmayana iş, sağlığı olmayana şifa, parası olmayanın para, mutlu olmayana mutlu olacak bir sebep gelsin. Kısaca hayatında ne eksik varsa bütün eksik parçalar bu yeni yılda size gelsin. Dilerim hepinizin yüreğin yeni çiçekler açar ve bu yeni yılda bol bol güleceğimiz anı biriktiririz. İyi seneler...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık