Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[İnceleme] Yeni Tayfa Üyesi Şablonu

Yamato'nun da katıldığını varsayarsak sırada tayfaya katılmayı reddedecek kişi var. Sonra da 2 tane erkek üye katılacak. En son da ki Roger korsanları üyesi muhtemelen Shanks olacak. Belki Gaban çıkar ama sanmıyorum.

Yamato'nun da katıldığını varsayarsak sırada tayfaya katılmayı reddedecek kişi var. Sonra da 2 tane erkek üye katılacak. En son da ki Roger korsanları üyesi muhtemelen Shanks olacak. Belki Gaban çıkar ama sanmıyorum.
Bu saatten sonra tayfa 13 kişi olmaz. 11 kişide bırakacak, Luffy hariç 10 kişi.

Yamatoya bir teklif yok ki reddetsin, direkt kendi ben de gelicem diyo?
Yani şöyle tayfaya katılacak, katılıyor, katıldı gibi olup katılmayacak.
Vivi de çok istemişti denizlere açılmayı ama memleketini bırakamadı.
Yamato da çok istiyor ama belki de Wano/Momonoske'nin hatırına katılamayacaktir.

Yamato da çok istiyor ama belki de Wano/Momonoske'nin hatırına katılamayacaktir.
Aynen bende de öyle bir düşünce var. Momo'nun babası sayılır, bırakamaz onu :D

Silinmiş Üye

Biri ülkenin prensesi ve sorumluluğu var. Diğerinin Wano üzerinde sorumluluğu yoksa aksine Oden gibi olmak istiyorum derken özgürlük anlamında diyor, dünyayı görmek istiyor.

Biri ülkenin prensesi ve sorumluluğu var. Diğerinin Wano üzerinde sorumluluğu yoksa aksine Oden gibi olmak istiyorum derken özgürlük anlamında diyor, dünyayı görmek istiyor.
Wano üzerinde babası Kaido'nun verdiği tahribatı düşününce bir borç ödemem gerek de diyebilir. Babasının yaptıklarını telafi etmeye çalışabilir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık