Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] Yeni İmparatorlar İddiası

Yeni İmparatorlar Kimler?

• Kullanılan toplam oy
    204
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şöyle yapacak böyle yapacak diye bir şey söylemedk.

Söylediğim ilk şey, ilk günden beri değişmedi Amiral üstü gücü var dedim o da yonkou işte.
Mihawk Amiral'e karşı kazanamaz dedim hala diyorum. Neyse bu tartışmalara girmeyeceğim tekrardan konudan sapmayalım, ben yapılan algıyı söyledim.

Kişisel laf etmeye de başlamışsın gördüğüm üzere. Evet biz hiçbir şey anlamıyoruz tek sen biliyorsun seriyi.

Seride bazı karakterleri detaylı görmememize rağmen güçleri az çok belli. Mihawk'ın sadece ünvanı bile sadece bir şeyler ifade etmeli. Ona bakarsan ne Shanks'ı ne Dragon'u detaylı gördük bunlara güçsüz diyebilir misin?
Hahahah kişisel laf etmiyorum, yaptılan algıdan bahsettim. Bakıyorum ki konu sahibi de sensin... :S

Onun dışında ''Tek ben biliyorum seriyi'' falan da demedim. Fakat ''Crocodile'ı mı koysak'' diye algıyı yapıştırdın yine. Koysaydın daha mantıklı olurdu.
Anlamıyorsun anlatayım...

1-Adam NW de.
2-Göründüğü kısa anda bile belli noktada tayfa toplamış görünüyor.
Hani uzun uzun farklı konularına, kapak hikayelerine falan girerim ama gerek yok diyorum çünkü anlamamak isteyeceksin yine...

Shanks ve Dragon belli oluşumların liderleri ve aktif noktada büyük işler peşinde koşuyorlar pek çok zamandır. Peki Mihawk?
Buna cevap verdiğin noktada tartışmaya devam edelim.

Luffy'nin yeni imparator olması kesin gibi bir şey bence. Fakat 2. bir imparator varsa bunun eski shichilerden birisi olması çok muhtemel gibi geliyor bana. Mihawk ya da Weevil diyeceğim ama Weevil genel olarak Beyazbıyık Korsanları'nın arta kalanlarını katlediyor gibi duruyor, o yüzden Mihawk olabilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık