Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] Yeni İmparatorlar İddiası

Yeni İmparatorlar Kimler?

• Kullanılan toplam oy
    204
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kid'in neyi var ? Hurdayla icraat yapmaya çalışıyor. Balon.

Meyveleri sıkıntı olan Law ve Luffy daha büyük tehdit.

Mantıken yeni yonkoular, yeni jenerasyondan olmalı.

Luffy kesin, Kid ve Law ortak gözüküyor olabilirler, tek tek değilde aynı tayfadan sayılmışlardır. Law'ın tayfası yok düzgün, iki tayfa bir yonkou ederler.

Mantıken yeni yonkoular, yeni jenerasyondan olmalı.

Luffy kesin, Kid ve Law ortak gözüküyor olabilirler, tek tek değilde aynı tayfadan sayılmışlardır. Law'ın tayfası yok düzgün, iki tayfa bir yonkou ederler.
Law ve Luffy müttefik olduğu için tersi de olabilir, riskli.

Herkes iddia belirtiyor madem ben de diyeyim. Canım çekti.
Luffy'nin imparatorluğu zaten wholecake'ten beri konuşulan bir şey bu garanti. Şimdi o adadan joyboy lafları da yayılırken iki imparator düşmüşse sadece Luffy'yi yeni imparator yapmak Gorosei'nin işine gelmez. Sonuçta o adada Luffy ile ittifakta olduğu bilinen, yardımla da olsa başka bir imparator indirmiş Law var. Luffy'yi hedef alsalar Law'un da harekete geçeceğini biliyorlardır. Marineford'da Luffy'yi kurtardığı da biliniyor. Bunun D. olduğunu da öğrenmişlerdir bunlar. Law'un da başını ağrıtmak için yonkou yaparlar. E Kid de Law'a yardım etmiş oğlan zaten yonkoularla hırgür içindeydi sürekli. Agresif bir tip de. Muhtemelen o da arada kaynar.

Luffy-Law-Kid diyorum. (Kid seçeneği biraz zayıf ama gruptan çıkarmak ağır basmadı)
İddiam tutmazsa bana ceza vermek isteyen var mı?
@Siyah Ateş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık